У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6723-6365 Полтава — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Полтава - Гребінка номер 6723-6365 відправляється зі станції Полтава-Південна о 10.39 і прибуває на станцію Гребінка о 16.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6723-6365 Полтава - Гребінка пролягає по таким станціям як Червоний Шлях, Полтава-Киівська, 303 Км, Шкурупій, Яреськи, Миргород, Ромодан, Терни, Іванівка, Бесідівщина.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд №6723 26,27,28,29,30 вересня 03,04,05,06,07 жовтня 2022 року відправляється зі станції Сагайдак о 13,38 год. на ст. Ромодан на дільниці - Полтава - Південна - Сагайдак відміняється

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 10.39
Островок 10.42 1 хв  10.43 3 хв 
Крутий Берег 10.47 1 хв  10.48 8 хв 
Кривохатки 10.53 1 хв  10.54 14 хв 
Червоний Шлях 11.01 1 хв  11.02 22 хв 
328 Км 11.07 1 хв  11.08 28 хв 
Яківці 11.10 1 хв  11.11 31 хв 
Шведська Могила 11.14 1 хв  11.15 35 хв 
Полтава-Киівська 11.21 7 хв  11.28 42 хв 
Супрунівка 11.36 1 хв  11.37 57 хв 
311 Км 11.45 1 хв  11.46 1 г  6 хв 
Абазівка 11.50 1 хв  11.51 1 г  11 хв 
303 Км 11.56 1 хв  11.57 1 г  17 хв 
Уманцівка 12.01 1 хв  12.02 1 г  22 хв 
294 Км 12.11 1 хв  12.12 1 г  32 хв 
Решетилівка 12.16 1 хв  12.17 1 г  37 хв 
Шкурупій 12.22 1 хв  12.23 1 г  43 хв 
Братешки 12.29 1 хв  12.30 1 г  50 хв 
Сагайдак 12.37 1 хв  12.38 1 г  58 хв 
Федунка 12.44 1 хв  12.45 2 г  5 хв 
Яреськи 12.51 1 хв  12.52 2 г  12 хв 
Матяшівка 13.00 1 хв  13.01 2 г  21 хв 
Гоголеве 13.08 1 хв  13.09 2 г  29 хв 
Милашенкове 13.16 1 хв  13.17 2 г  37 хв 
Миргород 13.27 2 хв  13.29 2 г  48 хв 
Пост 227 Км 13.36 1 хв  13.37 2 г  57 хв 
Кибинці 13.43 1 хв  13.44 3 г  4 хв 
209 Км 13.53 1 хв  13.54 3 г  14 хв 
Ромодан 14.01 9 хв  14.10 3 г  22 хв 
200 Км 14.19 1 хв  14.20 3 г  40 хв 
Тарнавщина 14.25 1 хв  14.26 3 г  46 хв 
Солоницька 14.36 1 хв  14.37 3 г  57 хв 
Терни 14.44 1 хв  14.45 4 г  5 хв 
Лубни 14.52 11 хв  15.03 4 г  13 хв 
Стронське 15.10 1 хв  15.11 4 г  31 хв 
Вили 15.19 1 хв  15.20 4 г  40 хв 
Іванівка 15.28 1 хв  15.29 4 г  49 хв 
Лазірки 15.37 1 хв  15.38 4 г  58 хв 
147 Км 15.43 1 хв  15.44 5 г  4 хв 
143 Км 15.48 1 хв  15.49 5 г  9 хв 
Бесідівщина 15.53 1 хв  15.54 5 г  14 хв 
136 Км 15.59 1 хв  16.00 5 г  20 хв 
Гребінка 16.04 5 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6723-6365 Полтава-Південна — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930