У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6723-6365 Полтава-Південна — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6723-6365 сполученням Полтава-Південна - Гребінка відправляється зі станції Полтава-Південна о 10.35 і прибуває на станцію Гребінка о 16.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Червоний Шлях, Полтава-Киівська, 303 Км, Шкурупій, Яреськи, Миргород, Ромодан, Терни, Іванівка, Бесідівщина.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-11-18 по 2020-12-12: № 6723 Полтава - Ромодан не курсує

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 10.35
Островок 10.40 1 хв  10.41 5 хв 
Крутий Берег 10.43 1 хв  10.44 8 хв 
Кривохатки 10.49 1 хв  10.50 14 хв 
Червоний Шлях 10.54 1 хв  10.55 19 хв 
328 Км 10.58 2 хв  11.00 23 хв 
Яківці 11.02 1 хв  11.03 27 хв 
Шведська Могила 11.06 1 хв  11.07 31 хв 
Полтава-Киівська 11.13 5 хв  11.18 38 хв 
Супрунівка 11.27 5 хв  11.32 52 хв 
Івашки 11.39 1 хв  11.40 1 г  4 хв 
Абазівка 11.46 1 хв  11.47 1 г  11 хв 
303 Км 11.53 1 хв  11.54 1 г  18 хв 
Уманцівка 12.00 1 хв  12.01 1 г  25 хв 
294 Км 12.10 1 хв  12.11 1 г  35 хв 
Решетилівка 12.16 1 хв  12.17 1 г  41 хв 
Шкурупій 12.23 1 хв  12.24 1 г  48 хв 
Братешки 12.30 1 хв  12.31 1 г  55 хв 
Сагайдак 12.39 1 хв  12.40 2 г  4 хв 
Федунка 12.46 1 хв  12.47 2 г  11 хв 
Яреськи 12.54 1 хв  12.55 2 г  19 хв 
Матяшівка 13.04 1 хв  13.05 2 г  29 хв 
Гоголеве 13.15 1 хв  13.16 2 г  40 хв 
Милашенкове 13.23 1 хв  13.24 2 г  48 хв 
Миргород 13.34 2 хв  13.36 2 г  59 хв 
Пост 227 Км 13.43 1 хв  13.44 3 г  8 хв 
Кибинці 13.50 1 хв  13.51 3 г  15 хв 
209 Км 14.01 1 хв  14.02 3 г  26 хв 
Ромодан 14.08 3 хв  14.11 3 г  33 хв 
200 Км 14.20 1 хв  14.21 3 г  45 хв 
Тарнавщина 14.28 1 хв  14.29 3 г  53 хв 
Солоницька 14.40 1 хв  14.41 4 г  5 хв 
Терни 14.48 1 хв  14.49 4 г  13 хв 
Лубни 14.57 10 хв  15.07 4 г  22 хв 
Стронське 15.15 1 хв  15.16 4 г  40 хв 
Вили 15.25 1 хв  15.26 4 г  50 хв 
Іванівка 15.34 1 хв  15.35 4 г  59 хв 
Лазірки 15.44 1 хв  15.45 5 г  9 хв 
147 Км 15.51 1 хв  15.52 5 г  16 хв 
143 Км 15.56 1 хв  15.57 5 г  21 хв 
Бесідівщина 16.00 1 хв  16.01 5 г  25 хв 
136 Км 16.05 1 хв  16.06 5 г  30 хв 
Гребінка 16.11 5 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6723-6365 Полтава-Південна — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031