У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6723-6365 Полтава — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Полтава - Гребінка номер 6723-6365 відправляється зі станції Полтава-Південна о 10.42 і прибуває на станцію Гребінка о 16.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6723-6365 Полтава - Гребінка пролягає по таким станціям як Червоний Шлях, Полтава-Киівська, 303 Км, Шкурупій, Яреськи, Миргород, Ромодан, Терни, Іванівка, Бесідівщина.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 10.42
Островок 10.46 1 хв  10.47 4 хв 
Крутий Берег 10.50 1 хв  10.51 8 хв 
Кривохатки 10.54 1 хв  10.55 12 хв 
Червоний Шлях 10.59 1 хв  11.00 17 хв 
328 Км 11.05 1 хв  11.06 23 хв 
Яківці 11.08 1 хв  11.09 26 хв 
Шведська Могила 11.12 1 хв  11.13 30 хв 
Полтава-Киівська 11.19 1 хв  11.20 37 хв 
Супрунівка 11.28 6 хв  11.34 46 хв 
311 Км 11.42 1 хв  11.43 1 г 
Абазівка 11.47 1 хв  11.48 1 г  5 хв 
303 Км 11.53 1 хв  11.54 1 г  11 хв 
Уманцівка 11.58 1 хв  11.59 1 г  16 хв 
294 Км 12.08 1 хв  12.09 1 г  26 хв 
Решетилівка 12.13 1 хв  12.14 1 г  31 хв 
Шкурупій 12.19 1 хв  12.20 1 г  37 хв 
Братешки 12.26 1 хв  12.27 1 г  44 хв 
Сагайдак 12.34 1 хв  12.35 1 г  52 хв 
Федунка 12.41 1 хв  12.42 1 г  59 хв 
Яреськи 12.48 1 хв  12.49 2 г  6 хв 
Матяшівка 12.57 1 хв  12.58 2 г  15 хв 
Гоголеве 13.05 1 хв  13.06 2 г  23 хв 
Милашенкове 13.13 1 хв  13.14 2 г  31 хв 
Миргород 13.24 2 хв  13.26 2 г  42 хв 
Пост 227 Км 13.33 1 хв  13.34 2 г  51 хв 
Кибинці 13.40 1 хв  13.41 2 г  58 хв 
209 Км 13.50 1 хв  13.51 3 г  8 хв 
Ромодан 13.58 12 хв  14.10 3 г  16 хв 
200 Км 14.19 1 хв  14.20 3 г  37 хв 
Тарнавщина 14.25 1 хв  14.26 3 г  43 хв 
Солоницька 14.36 1 хв  14.37 3 г  54 хв 
Терни 14.44 1 хв  14.45 4 г  2 хв 
Лубни 14.52 11 хв  15.03 4 г  10 хв 
Стронське 15.11 1 хв  15.12 4 г  29 хв 
Вили 15.21 1 хв  15.22 4 г  39 хв 
Іванівка 15.30 1 хв  15.31 4 г  48 хв 
Лазірки 15.40 1 хв  15.41 4 г  58 хв 
147 Км 15.46 1 хв  15.47 5 г  4 хв 
143 Км 15.51 1 хв  15.52 5 г  9 хв 
Бесідівщина 15.56 1 хв  15.57 5 г  14 хв 
136 Км 16.01 1 хв  16.02 5 г  19 хв 
Гребінка 16.07 5 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6723-6365 Полтава-Південна — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930