У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6724-23 Миронівка — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6724-23 сполученням Миронівка - Київ-Волинський відправляється зі станції Миронівка о 08.28 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 11.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Галине, 71 Км, Лози, Озерний, 45 Км, Трипілля-Дніпровське, Таценки, Мар'янівська, Підгірці, Петро Кривоніс, Видубичі-Трипільські, Протасів Яр, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 08.28
Пустовіти 08.39 1 хв  08.40 11 хв 
Галине 08.46 1 хв  08.47 18 хв 
Кагарлик 08.57 10 хв  09.07 29 хв 
71 Км 09.12 1 хв  09.13 44 хв 
Расава 09.20 1 хв  09.21 52 хв 
Лози 09.25 1 хв  09.25 57 хв 
Зірки 09.29 1 хв  09.30 1 г  1 хв 
Озерний 09.34 1 хв  09.35 1 г  6 хв 
Гординь 09.39 1 хв  09.40 1 г  11 хв 
45 Км 09.44 1 хв  09.44 1 г  16 хв 
Щербанівка 09.47 1 хв  09.48 1 г  19 хв 
Трипілля-Дніпровське 09.51 1 хв  09.52 1 г  23 хв 
Стугна 09.55 2 хв  09.57 1 г  27 хв 
Таценки 10.03 1 хв  10.03 1 г  35 хв 
Нові Безрадичі 10.08 1 хв  10.09 1 г  40 хв 
Мар'янівська 10.12 1 хв  10.13 1 г  44 хв 
Романків 10.17 1 хв  10.17 1 г  49 хв 
Підгірці 10.21 1 хв  10.22 1 г  53 хв 
Лісники 10.28 1 хв  10.28 2 г 
Петро Кривоніс 10.33 1 хв  10.34 2 г  5 хв 
Проспект Науки 10.37 2 хв  10.39 2 г  9 хв 
Видубичі-Трипільські 10.42 4 хв  10.46 2 г  14 хв 
Київ-Деміївський 10.50 1 хв  10.51 2 г  22 хв 
Протасів Яр 10.55 1 хв  10.56 2 г  27 хв 
Київ-Пас. 11.00 5 хв  11.05 2 г  32 хв 
Караваєві Дачі 11.11 1 хв  11.12 2 г  43 хв 
Київ-Волинський 11.18 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6724-23 Миронівка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031