У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6724-23 Миронівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Миронівка - Київ номер 6724-23 відправляється зі станції Миронівка о 08.04 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 11.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6724-23 Миронівка - Київ пролягає по таким станціям як Галине, 71 Км, Лози, Озерний, 45 Км, Трипілля-Дніпровське, Таценки, Мар'янівська, Підгірці, Петро Кривоніс, Видубичі-Трипільські, Протасів Яр, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 08.04
Пустовіти 08.15 1 хв  08.16 11 хв 
Галине 08.22 1 хв  08.23 18 хв 
Кагарлик 08.33 1 хв  08.34 29 хв 
71 Км 08.39 1 хв  08.40 35 хв 
Расава 08.47 1 хв  08.48 43 хв 
Лози 08.51 1 хв  08.52 47 хв 
Зірки 08.55 1 хв  08.56 51 хв 
Озерний 09.01 8 хв  09.09 57 хв 
Гординь 09.14 1 хв  09.15 1 г  10 хв 
45 Км 09.21 1 хв  09.22 1 г  17 хв 
Щербанівка 09.25 1 хв  09.26 1 г  21 хв 
Трипілля-Дніпровське 09.32 1 хв  09.33 1 г  28 хв 
Стугна 09.46 1 хв  09.47 1 г  42 хв 
Таценки 09.52 1 хв  09.53 1 г  48 хв 
Нові Безрадичі 09.57 1 хв  09.58 1 г  53 хв 
Мар'янівська 10.01 1 хв  10.02 1 г  57 хв 
Романків 10.06 1 хв  10.07 2 г  2 хв 
Підгірці 10.11 1 хв  10.12 2 г  7 хв 
Лісники 10.18 1 хв  10.18 2 г  14 хв 
Петро Кривоніс 10.23 1 хв  10.24 2 г  19 хв 
Проспект Науки 10.27 1 хв  10.28 2 г  23 хв 
Видубичі-Трипільські 10.32 3 хв  10.35 2 г  28 хв 
Київ-Деміївський 10.39 3 хв  10.42 2 г  35 хв 
Протасів Яр 10.46 1 хв  10.47 2 г  42 хв 
Київ-Пас. 10.51 3 хв  10.54 2 г  47 хв 
Караваєві Дачі 11.01 1 хв  11.02 2 г  57 хв 
Київ-Волинський 11.07 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6724-23 Миронівка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031