У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6724-23 Миронівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Миронівка - Київ номер 6724-23 відправляється зі станції Миронівка о 08.36 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 11.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6724-23 Миронівка - Київ пролягає по таким станціям як Галине, 71 Км, Лози, Озерний, 45 Км, Трипілля-Дніпровське, Таценки, Мар'янівська, Підгірці, Петро Кривоніс, Видубичі-Трипільські, Протасів Яр, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 08.36
Пустовіти 08.47 1 хв  08.48 11 хв 
Галине 08.54 1 хв  08.55 18 хв 
Кагарлик 09.04 1 хв  09.05 28 хв 
71 Км 09.08 1 хв  09.09 32 хв 
Расава 09.17 4 хв  09.21 41 хв 
Лози 09.23 1 хв  09.24 47 хв 
Зірки 09.27 1 хв  09.28 51 хв 
Озерний 09.33 1 хв  09.34 57 хв 
Гординь 09.38 1 хв  09.39 1 г  2 хв 
45 Км 09.44 1 хв  09.45 1 г  8 хв 
Щербанівка 09.47 1 хв  09.48 1 г  11 хв 
Трипілля-Дніпровське 09.52 1 хв  09.53 1 г  16 хв 
Стугна 09.55 1 хв  09.56 1 г  19 хв 
Таценки 10.00 1 хв  10.01 1 г  24 хв 
Нові Безрадичі 10.05 1 хв  10.06 1 г  29 хв 
Мар'янівська 10.08 1 хв  10.09 1 г  32 хв 
Романків 10.13 1 хв  10.14 1 г  37 хв 
Підгірці 10.18 1 хв  10.19 1 г  42 хв 
Лісники 10.22 1 хв  10.23 1 г  46 хв 
Петро Кривоніс 10.29 1 хв  10.30 1 г  53 хв 
Проспект Науки 10.33 1 хв  10.34 1 г  57 хв 
Видубичі-Трипільські 10.36 2 хв  10.38 2 г 
Київ-Деміївський 10.43 1 хв  10.44 2 г  7 хв 
Протасів Яр 10.48 1 хв  10.49 2 г  12 хв 
Київ-Пас. 10.53 3 хв  10.56 2 г  17 хв 
Караваєві Дачі 11.02 1 хв  11.03 2 г  26 хв 
Київ-Волинський 11.08 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6724-23 Миронівка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031