У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6724 Ромодан — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6724 сполученням Ромодан - Полтава-Південна відправляється зі станції Ромодан о 04.31 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 08.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кибинці, Миргород, Гоголеве, Яреськи, Сагайдак, Шкурупій, 294 Км, 303 Км, 311 Км, Полтава-Киівська, Яківці, Червоний Шлях, Крутий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 04.31
209 Км 04.38 1 хв  04.39 7 хв 
Кибинці 04.48 1 хв  04.49 17 хв 
Пост 227 Км 04.56 1 хв  04.57 25 хв 
Миргород 05.03 4 хв  05.07 32 хв 
Милашенкове 05.15 1 хв  05.16 44 хв 
Гоголеве 05.22 1 хв  05.23 51 хв 
Матяшівка 05.31 1 хв  05.32 1 г 
Яреськи 05.39 1 хв  05.40 1 г  8 хв 
Федунка 05.46 1 хв  05.47 1 г  15 хв 
Сагайдак 05.53 1 хв  05.54 1 г  22 хв 
Братешки 06.01 1 хв  06.02 1 г  30 хв 
Шкурупій 06.08 1 хв  06.09 1 г  37 хв 
Решетилівка 06.15 1 хв  06.16 1 г  44 хв 
294 Км 06.20 1 хв  06.21 1 г  49 хв 
Уманцівка 06.30 1 хв  06.31 1 г  59 хв 
303 Км 06.35 1 хв  06.36 2 г  4 хв 
Абазівка 06.42 1 хв  06.43 2 г  11 хв 
311 Км 06.48 1 хв  06.49 2 г  17 хв 
Супрунівка 06.57 5 хв  07.02 2 г  26 хв 
Полтава-Киівська 07.11 3 хв  07.14 2 г  40 хв 
Шведська Могила 07.20 10 хв  07.30 2 г  49 хв 
Яківці 07.33 1 хв  07.34 3 г  2 хв 
328 Км 07.39 5 хв  07.44 3 г  8 хв 
Червоний Шлях 07.48 1 хв  07.49 3 г  17 хв 
Кривохатки 07.54 1 хв  07.55 3 г  23 хв 
Крутий Берег 08.01 1 хв  08.02 3 г  30 хв 
Островок 08.05 1 хв  08.06 3 г  34 хв 
Полтава-Південна 08.11 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6724 Ромодан — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728