У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6724 Ромодан — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6724 сполученням Ромодан - Полтава-Південна відправляється зі станції Ромодан о 04.31 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 08.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кибинці, Миргород, Гоголеве, Яреськи, Сагайдак, Шкурупій, 294 Км, 303 Км, 311 Км, Полтава-Киівська, Яківці, Червоний Шлях, Крутий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 04.31
209 Км 04.38 1 хв  04.39 7 хв 
Кибинці 04.48 1 хв  04.49 17 хв 
Пост 227 Км 04.56 1 хв  04.57 25 хв 
Миргород 05.03 4 хв  05.07 32 хв 
Милашенкове 05.15 1 хв  05.16 44 хв 
Гоголеве 05.22 1 хв  05.23 51 хв 
Матяшівка 05.31 1 хв  05.32 1 г 
Яреськи 05.39 1 хв  05.40 1 г  8 хв 
Федунка 05.46 1 хв  05.47 1 г  15 хв 
Сагайдак 05.53 1 хв  05.54 1 г  22 хв 
Братешки 06.01 1 хв  06.02 1 г  30 хв 
Шкурупій 06.08 1 хв  06.09 1 г  37 хв 
Решетилівка 06.15 1 хв  06.16 1 г  44 хв 
294 Км 06.20 1 хв  06.21 1 г  49 хв 
Уманцівка 06.30 1 хв  06.31 1 г  59 хв 
303 Км 06.35 1 хв  06.36 2 г  4 хв 
Абазівка 06.42 1 хв  06.43 2 г  11 хв 
311 Км 06.48 1 хв  06.49 2 г  17 хв 
Супрунівка 06.57 5 хв  07.02 2 г  26 хв 
Полтава-Киівська 07.11 3 хв  07.14 2 г  40 хв 
Шведська Могила 07.20 10 хв  07.30 2 г  49 хв 
Яківці 07.33 1 хв  07.34 3 г  2 хв 
328 Км 07.39 5 хв  07.44 3 г  8 хв 
Червоний Шлях 07.48 1 хв  07.49 3 г  17 хв 
Кривохатки 07.54 1 хв  07.55 3 г  23 хв 
Крутий Берег 08.01 1 хв  08.02 3 г  30 хв 
Островок 08.05 1 хв  08.06 3 г  34 хв 
Полтава-Південна 08.11 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6724 Ромодан — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031