У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6726-25 Миронівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Миронівка - Київ номер 6726-25 відправляється зі станції Миронівка о 16.28 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6726-25 Миронівка - Київ пролягає по таким станціям як Галине, 71 Км, Лози, Озерний, 45 Км, Трипілля-Дніпровське, Таценки, Мар'янівська, Підгірці, Петро Кривоніс, Видубичі-Трипільські, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Миронівка – Київ-Пас. складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 161.7 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 16.28
Пустовіти 16.38 1 хв  16.39 10 хв 
Галине 16.45 1 хв  16.46 17 хв 
Кагарлик 16.55 11 хв  17.06 27 хв 
71 Км 17.09 1 хв  17.10 41 хв 
Расава 17.17 1 хв  17.18 49 хв 
Лози 17.20 1 хв  17.21 52 хв 
Зірки 17.24 1 хв  17.25 56 хв 
Озерний 17.30 1 хв  17.31 1 г  2 хв 
Гординь 17.34 1 хв  17.35 1 г  6 хв 
45 Км 17.40 1 хв  17.41 1 г  12 хв 
Щербанівка 17.44 1 хв  17.45 1 г  16 хв 
Трипілля-Дніпровське 17.49 1 хв  17.50 1 г  21 хв 
Стугна 17.52 5 хв  17.57 1 г  24 хв 
Таценки 18.02 1 хв  18.03 1 г  34 хв 
Нові Безрадичі 18.06 8 хв  18.14 1 г  38 хв 
Мар'янівська 18.17 1 хв  18.18 1 г  49 хв 
Романків 18.22 1 хв  18.22 1 г  54 хв 
Підгірці 18.26 4 хв  18.30 1 г  58 хв 
Лісники 18.35 2 хв  18.37 2 г  7 хв 
Петро Кривоніс 18.43 1 хв  18.44 2 г  15 хв 
Проспект Науки 18.48 1 хв  18.49 2 г  20 хв 
Видубичі-Трипільські 18.51 3 хв  18.54 2 г  23 хв 
Київ-Деміївський 18.58 2 хв  19.00 2 г  30 хв 
Протасів Яр 19.04 1 хв  19.05 2 г  36 хв 
Київ-Пас. 19.11 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6726-25 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031