У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6726-25 Миронівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Миронівка - Київ номер 6726-25 відправляється зі станції Миронівка о 16.15 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 18.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6726-25 Миронівка - Київ пролягає по таким станціям як Галине, 71 Км, Лози, Озерний, 45 Км, Трипілля-Дніпровське, Таценки, Мар'янівська, Підгірці, Петро Кривоніс, Видубичі-Трипільські, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 16.15
Пустовіти 16.24 1 хв  16.25 9 хв 
Галине 16.31 1 хв  16.32 16 хв 
Кагарлик 16.41 1 хв  16.42 26 хв 
71 Км 16.45 1 хв  16.46 30 хв 
Расава 16.53 1 хв  16.54 38 хв 
Лози 16.56 1 хв  16.57 41 хв 
Зірки 17.00 1 хв  17.01 45 хв 
Озерний 17.06 1 хв  17.07 51 хв 
Гординь 17.10 1 хв  17.11 55 хв 
45 Км 17.15 1 хв  17.16 1 г 
Щербанівка 17.19 1 хв  17.20 1 г  4 хв 
Трипілля-Дніпровське 17.24 1 хв  17.25 1 г  9 хв 
Стугна 17.27 1 хв  17.28 1 г  12 хв 
Таценки 17.32 1 хв  17.33 1 г  17 хв 
Нові Безрадичі 17.38 18 хв  17.56 1 г  23 хв 
Мар'янівська 17.58 1 хв  17.59 1 г  43 хв 
Романків 18.03 1 хв  18.04 1 г  48 хв 
Підгірці 18.08 1 хв  18.09 1 г  53 хв 
Лісники 18.13 1 хв  18.14 1 г  58 хв 
Петро Кривоніс 18.20 3 хв  18.23 2 г  5 хв 
Проспект Науки 18.25 1 хв  18.26 2 г  10 хв 
Видубичі-Трипільські 18.30 2 хв  18.32 2 г  15 хв 
Київ-Деміївський 18.36 4 хв  18.40 2 г  21 хв 
Протасів Яр 18.44 1 хв  18.45 2 г  29 хв 
Київ-Пас. 18.50 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6726-25 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031