У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6726-25 Миронівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6726-25 сполученням Миронівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Миронівка о 16.18 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Галине, 71 Км, Лози, Озерний, 45 Км, Трипілля-Дніпровське, Таценки, Мар'янівська, Підгірці, Петро Кривоніс, Видубичі-Трипільські, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 16.18
Пустовіти 16.28 1 хв  16.29 10 хв 
Галине 16.35 1 хв  16.36 17 хв 
Кагарлик 16.46 1 хв  16.47 28 хв 
71 Км 16.51 1 хв  16.52 33 хв 
Расава 16.58 1 хв  16.59 40 хв 
Лози 17.03 1 хв  17.03 45 хв 
Зірки 17.07 1 хв  17.08 49 хв 
Озерний 17.13 5 хв  17.18 55 хв 
Гординь 17.22 1 хв  17.23 1 г  4 хв 
45 Км 17.27 1 хв  17.28 1 г  9 хв 
Щербанівка 17.31 1 хв  17.32 1 г  13 хв 
Трипілля-Дніпровське 17.36 2 хв  17.38 1 г  18 хв 
Стугна 17.42 22 хв  18.04 1 г  24 хв 
Таценки 18.10 1 хв  18.10 1 г  52 хв 
Нові Безрадичі 18.14 6 хв  18.20 1 г  56 хв 
Мар'янівська 18.23 1 хв  18.24 2 г  5 хв 
Романків 18.28 1 хв  18.28 2 г  10 хв 
Підгірці 18.33 4 хв  18.37 2 г  15 хв 
Лісники 18.42 1 хв  18.43 2 г  24 хв 
Петро Кривоніс 18.47 1 хв  18.48 2 г  29 хв 
Проспект Науки 18.51 1 хв  18.52 2 г  33 хв 
Видубичі-Трипільські 18.54 3 хв  18.57 2 г  36 хв 
Київ-Деміївський 19.00 1 хв  19.01 2 г  42 хв 
Протасів Яр 19.05 1 хв  19.06 2 г  47 хв 
Київ-Пас. 19.11 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6726-25 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031