У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6727-6369 Полтава — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Полтава - Гребінка номер 6727-6369 відправляється зі станції Полтава-Південна о 20.25 і прибуває на станцію Гребінка о 01.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6727-6369 Полтава - Гребінка пролягає по таким станціям як Кривохатки, Яківці, Супрунівка, 303 Км, Решетилівка, Сагайдак, Матяшівка, Миргород, 209 Км, Тарнавщина, Лубни, 143 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 20.25
Островок 20.31 1 хв  20.32 6 хв 
Крутий Берег 20.35 1 хв  20.36 10 хв 
Кривохатки 20.39 1 хв  20.40 14 хв 
Червоний Шлях 20.44 1 хв  20.45 19 хв 
328 Км 20.50 1 хв  20.51 25 хв 
Яківці 20.53 1 хв  20.54 28 хв 
Шведська Могила 20.58 1 хв  20.59 33 хв 
Полтава-Киівська 21.06 8 хв  21.14 41 хв 
Супрунівка 21.23 1 хв  21.24 58 хв 
311 Км 21.32 1 хв  21.33 1 г  7 хв 
Абазівка 21.37 1 хв  21.38 1 г  12 хв 
303 Км 21.43 1 хв  21.44 1 г  18 хв 
Уманцівка 21.48 1 хв  21.49 1 г  23 хв 
294 Км 21.58 1 хв  21.59 1 г  33 хв 
Решетилівка 22.03 2 хв  22.05 1 г  38 хв 
Шкурупій 22.10 1 хв  22.11 1 г  45 хв 
Братешки 22.17 1 хв  22.18 1 г  52 хв 
Сагайдак 22.25 1 хв  22.26 2 г 
Федунка 22.32 1 хв  22.33 2 г  7 хв 
Яреськи 22.39 1 хв  22.40 2 г  14 хв 
Матяшівка 22.48 1 хв  22.49 2 г  23 хв 
Гоголеве 22.57 9 хв  23.06 2 г  32 хв 
Милашенкове 23.14 1 хв  23.15 2 г  49 хв 
Миргород 23.25 1 хв  23.26 3 г 
Пост 227 Км 23.33 1 хв  23.34 3 г  8 хв 
Кибинці 23.40 1 хв  23.41 3 г  15 хв 
209 Км 23.51 1 хв  23.52 3 г  26 хв 
Ромодан 23.59 1 хв  00.00 3 г  34 хв 
200 Км 00.09 1 хв  00.10 3 г  44 хв 
Тарнавщина 00.16 1 хв  00.17 3 г  51 хв 
Солоницька 00.30 1 хв  00.31 4 г  5 хв 
Терни 00.38 1 хв  00.39 4 г  13 хв 
Лубни 00.47 1 хв  00.48 4 г  22 хв 
Вили 01.06 1 хв  01.07 4 г  41 хв 
Лазірки 01.21 1 хв  01.22 4 г  56 хв 
143 Км 01.29 1 хв  01.30 5 г  4 хв 
136 Км 01.36 1 хв  01.37 5 г  11 хв 
Гребінка 01.42 5 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6727-6369 Полтава-Південна — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31