У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6727-6369 Полтава-Південна — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6727-6369 сполученням Полтава-Південна - Гребінка відправляється зі станції Полтава-Південна о 19.56 і прибуває на станцію Гребінка о 01.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Червоний Шлях, Шведська Могила, 311 Км, Уманцівка, Шкурупій, Федунка, Гоголеве, Пост 227 Км, Ромодан, Солоницька, Вили, 136 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 19.56
Крутий Берег 20.06 1 хв  20.07 10 хв 
Кривохатки 20.12 5 хв  20.17 16 хв 
Червоний Шлях 20.21 1 хв  20.22 25 хв 
328 Км 20.28 1 хв  20.29 32 хв 
Яківці 20.31 1 хв  20.32 35 хв 
Шведська Могила 20.36 1 хв  20.37 40 хв 
Полтава-Киівська 20.44 5 хв  20.49 48 хв 
Супрунівка 20.58 21 хв  21.19 1 г  2 хв 
311 Км 21.28 1 хв  21.29 1 г  32 хв 
Абазівка 21.33 1 хв  21.34 1 г  37 хв 
303 Км 21.39 1 хв  21.40 1 г  43 хв 
Уманцівка 21.45 1 хв  21.46 1 г  49 хв 
294 Км 21.56 1 хв  21.57 2 г 
Решетилівка 22.02 2 хв  22.04 2 г  6 хв 
Шкурупій 22.10 1 хв  22.11 2 г  14 хв 
Братешки 22.17 1 хв  22.18 2 г  21 хв 
Сагайдак 22.26 1 хв  22.27 2 г  30 хв 
Федунка 22.33 1 хв  22.34 2 г  37 хв 
Яреськи 22.41 1 хв  22.42 2 г  45 хв 
Матяшівка 22.50 1 хв  22.51 2 г  54 хв 
Гоголеве 22.59 1 хв  23.00 3 г  3 хв 
Милашенкове 23.08 1 хв  23.09 3 г  12 хв 
Миргород 23.19 2 хв  23.21 3 г  23 хв 
Пост 227 Км 23.28 1 хв  23.29 3 г  32 хв 
Кибинці 23.35 1 хв  23.36 3 г  39 хв 
209 Км 23.46 1 хв  23.47 3 г  50 хв 
Ромодан 23.54 3 хв  23.57 3 г  58 хв 
200 Км 00.07 1 хв  00.08 4 г  11 хв 
Тарнавщина 00.15 1 хв  00.16 4 г  19 хв 
Солоницька 00.29 1 хв  00.30 4 г  33 хв 
Терни 00.37 1 хв  00.38 4 г  41 хв 
Лубни 00.46 1 хв  00.47 4 г  50 хв 
Вили 01.06 1 хв  01.07 5 г  10 хв 
Лазірки 01.21 1 хв  01.22 5 г  25 хв 
143 Км 01.29 1 хв  01.30 5 г  33 хв 
136 Км 01.36 1 хв  01.37 5 г  40 хв 
Гребінка 01.42 5 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6727-6369 Полтава-Південна — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728