У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6727-6369 Полтава — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Полтава - Гребінка номер 6727-6369 відправляється зі станції Полтава-Південна о 20.25 і прибуває на станцію Гребінка о 01.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6727-6369 Полтава - Гребінка пролягає по таким станціям як Кривохатки, Яківці, Супрунівка, 303 Км, Решетилівка, Сагайдак, Матяшівка, Миргород, 209 Км, Тарнавщина, Лубни, 143 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 20.25
Островок 20.31 1 хв  20.32 6 хв 
Крутий Берег 20.35 1 хв  20.36 10 хв 
Кривохатки 20.39 1 хв  20.40 14 хв 
Червоний Шлях 20.44 1 хв  20.45 19 хв 
328 Км 20.50 1 хв  20.51 25 хв 
Яківці 20.53 1 хв  20.54 28 хв 
Шведська Могила 20.58 6 хв  21.04 33 хв 
Полтава-Киівська 21.11 3 хв  21.14 46 хв 
Супрунівка 21.23 1 хв  21.24 58 хв 
311 Км 21.32 1 хв  21.33 1 г  7 хв 
Абазівка 21.37 1 хв  21.38 1 г  12 хв 
303 Км 21.43 1 хв  21.44 1 г  18 хв 
Уманцівка 21.48 1 хв  21.49 1 г  23 хв 
294 Км 21.58 1 хв  21.59 1 г  33 хв 
Решетилівка 22.03 2 хв  22.05 1 г  38 хв 
Шкурупій 22.10 1 хв  22.11 1 г  45 хв 
Братешки 22.17 1 хв  22.18 1 г  52 хв 
Сагайдак 22.25 1 хв  22.26 2 г 
Федунка 22.32 1 хв  22.33 2 г  7 хв 
Яреськи 22.39 1 хв  22.40 2 г  14 хв 
Матяшівка 22.48 1 хв  22.49 2 г  23 хв 
Гоголеве 22.57 9 хв  23.06 2 г  32 хв 
Милашенкове 23.14 1 хв  23.15 2 г  49 хв 
Миргород 23.25 1 хв  23.26 3 г 
Пост 227 Км 23.33 1 хв  23.34 3 г  8 хв 
Кибинці 23.40 1 хв  23.41 3 г  15 хв 
209 Км 23.51 1 хв  23.52 3 г  26 хв 
Ромодан 23.59 1 хв  00.00 3 г  34 хв 
200 Км 00.09 1 хв  00.10 3 г  44 хв 
Тарнавщина 00.16 1 хв  00.17 3 г  51 хв 
Солоницька 00.30 1 хв  00.31 4 г  5 хв 
Терни 00.38 1 хв  00.39 4 г  13 хв 
Лубни 00.47 1 хв  00.48 4 г  22 хв 
Вили 01.06 1 хв  01.07 4 г  41 хв 
Лазірки 01.21 1 хв  01.22 4 г  56 хв 
143 Км 01.29 1 хв  01.30 5 г  4 хв 
136 Км 01.36 1 хв  01.37 5 г  11 хв 
Гребінка 01.42 5 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6727-6369 Полтава-Південна — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930