У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6771 Нововесела — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6771 сполученням Нововесела - Херсон відправляється зі станції Нововесела о 12.22 і прибуває на станцію Херсон о 18.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 66 Км, 90 Км, Нові Олешки, Зірка, Каховка, Матросівка, Івано-Копине, Зрошувальна, Текстильна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нововесела 12.22
51 Км 12.41 2 хв  12.43 19 хв 
185 Км 12.54 1 хв  12.55 32 хв 
66 Км 13.03 1 хв  13.04 41 хв 
Сірогози 13.17 2 хв  13.19 55 хв 
Рубанівка 13.42 2 хв  13.44 1 г  20 хв 
90 Км 13.56 2 хв  13.58 1 г  34 хв 
Костогризівка 14.11 2 хв  14.13 1 г  49 хв 
Велика Благовіщенка 14.25 2 хв  14.27 2 г  3 хв 
Нові Олешки 14.46 2 хв  14.48 2 г  24 хв 
Братолюбівка 14.56 2 хв  14.58 2 г  34 хв 
128 Км 15.11 1 хв  15.12 2 г  49 хв 
Зірка 15.20 1 хв  15.21 2 г  58 хв 
Заповітне 15.29 2 хв  15.31 3 г  7 хв 
Депо 15.42 2 хв  15.44 3 г  20 хв 
Каховка 15.47 15 хв  16.02 3 г  25 хв 
Електромаш 16.10 2 хв  16.12 3 г  48 хв 
Козацька 16.22 2 хв  16.24 4 г 
Матросівка 16.48 2 хв  16.50 4 г  26 хв 
Україна 16.58 2 хв  17.00 4 г  36 хв 
Радгоспна 17.11 2 хв  17.13 4 г  49 хв 
Івано-Копине 17.27 2 хв  17.29 5 г  5 хв 
Снігурівка 17.45 2 хв  17.47 5 г  23 хв 
Галаганівка 18.03 4 хв  18.07 5 г  41 хв 
Зрошувальна 18.14 2 хв  18.16 5 г  52 хв 
Сонячна 18.24 2 хв  18.26 6 г  2 хв 
Строковий 18.31 1 хв  18.32 6 г  9 хв 
Текстильна 18.37 1 хв  18.38 6 г  15 хв 
Херсон-Східний 18.44 2 хв  18.46 6 г  22 хв 
Херсон 18.57 6 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6771 Нововесела — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031