У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6771 Нововесела — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Нововесела - Херсон номер 6771 відправляється зі станції Нововесела о 12.28 і прибуває на станцію Херсон о 19.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6771 Нововесела - Херсон пролягає по таким станціям як 66 Км, 90 Км, Нові Олешки, Зірка, Каховка, Матросівка, Івано-Копине, Зрошувальна, Текстильна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нововесела 12.28
51 Км 12.45 2 хв  12.47 17 хв 
185 Км 12.55 2 хв  12.57 27 хв 
66 Км 13.05 2 хв  13.07 37 хв 
Сірогози 13.19 2 хв  13.21 51 хв 
Рубанівка 13.44 2 хв  13.46 1 г  16 хв 
90 Км 13.58 2 хв  14.00 1 г  30 хв 
Костогризівка 14.13 2 хв  14.15 1 г  45 хв 
Велика Благовіщенка 14.26 2 хв  14.28 1 г  58 хв 
Нові Олешки 14.42 2 хв  14.44 2 г  14 хв 
Братолюбівка 14.52 2 хв  14.54 2 г  24 хв 
128 Км 15.11 2 хв  15.13 2 г  43 хв 
Зірка 15.21 2 хв  15.23 2 г  53 хв 
Заповітне 15.33 2 хв  15.35 3 г  5 хв 
Депо 15.49 2 хв  15.51 3 г  21 хв 
Каховка 15.53 15 хв  16.08 3 г  25 хв 
Електромаш 16.15 2 хв  16.17 3 г  47 хв 
Козацька 16.24 2 хв  16.26 3 г  56 хв 
Матросівка 16.51 2 хв  16.53 4 г  23 хв 
Україна 17.00 2 хв  17.02 4 г  32 хв 
Радгоспна 17.10 2 хв  17.12 4 г  42 хв 
Івано-Копине 17.24 2 хв  17.26 4 г  56 хв 
Снігурівка 17.41 2 хв  17.43 5 г  13 хв 
Галаганівка 17.57 2 хв  17.59 5 г  29 хв 
Зрошувальна 18.09 2 хв  18.11 5 г  41 хв 
Сонячна 18.21 2 хв  18.23 5 г  53 хв 
Строковий 18.29 5 хв  18.34 6 г  1 хв 
Текстильна 18.40 2 хв  18.42 6 г  12 хв 
Херсон-Східний 18.49 2 хв  18.51 6 г  21 хв 
Херсон 19.01 6 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6771 Нововесела — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28