У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6771 Нововесела — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6771 сполученням Нововесела - Херсон відправляється зі станції Нововесела о 13.17 і прибуває на станцію Херсон о 19.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 66 Км, 90 Км, Нові Олешки, Зірка, Каховка, Матросівка, Івано-Копине, Зрошувальна, Текстильна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нововесела 13.17
51 Км 13.34 1 хв  13.35 17 хв 
185 Км 13.42 1 хв  13.43 25 хв 
66 Км 13.50 2 хв  13.52 33 хв 
Сірогози 14.04 2 хв  14.06 47 хв 
Рубанівка 14.29 2 хв  14.31 1 г  12 хв 
90 Км 14.44 2 хв  14.46 1 г  27 хв 
Костогризівка 14.59 2 хв  15.01 1 г  42 хв 
Велика Благовіщенка 15.13 2 хв  15.15 1 г  56 хв 
Нові Олешки 15.34 2 хв  15.36 2 г  17 хв 
Братолюбівка 15.44 2 хв  15.46 2 г  27 хв 
128 Км 16.03 1 хв  16.04 2 г  46 хв 
Зірка 16.11 1 хв  16.12 2 г  54 хв 
Заповітне 16.19 2 хв  16.21 3 г  2 хв 
Депо 16.32 1 хв  16.33 3 г  15 хв 
Каховка 16.35 15 хв  16.50 3 г  18 хв 
Електромаш 16.55 2 хв  16.57 3 г  38 хв 
Козацька 17.04 2 хв  17.06 3 г  47 хв 
Матросівка 17.27 2 хв  17.29 4 г  10 хв 
Україна 17.34 2 хв  17.36 4 г  17 хв 
Радгоспна 17.44 2 хв  17.46 4 г  27 хв 
Івано-Копине 17.57 2 хв  17.59 4 г  40 хв 
Снігурівка 18.09 2 хв  18.11 4 г  52 хв 
Галаганівка 18.24 2 хв  18.26 5 г  7 хв 
Зрошувальна 18.37 2 хв  18.39 5 г  20 хв 
Сонячна 18.49 2 хв  18.51 5 г  32 хв 
Строковий 18.55 2 хв  18.57 5 г  38 хв 
Текстильна 19.03 1 хв  19.04 5 г  46 хв 
Херсон-Східний 19.12 2 хв  19.14 5 г  55 хв 
Херсон 19.24 6 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6771 Нововесела — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930