У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6772 Херсон — Нововесела Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6772 сполученням Херсон - Нововесела відправляється зі станції Херсон о 05.42 і прибуває на станцію Нововесела о 11.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Текстильна, Зрошувальна, Снігурівка, Радгоспна, Матросівка, Електромаш, Депо, Зірка, Братолюбівка, Велика Благовіщенка, 90 Км, Сірогози, 51 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 05.42
Херсон-Східний 05.53 1 хв  05.54 11 хв 
Текстильна 06.00 1 хв  06.01 18 хв 
Сонячна 06.11 1 хв  06.12 29 хв 
Зрошувальна 06.20 2 хв  06.22 38 хв 
Галаганівка 06.29 2 хв  06.31 47 хв 
Снігурівка 06.47 2 хв  06.49 1 г  5 хв 
Івано-Копине 07.05 2 хв  07.07 1 г  23 хв 
Радгоспна 07.18 2 хв  07.20 1 г  36 хв 
Україна 07.28 2 хв  07.30 1 г  46 хв 
Матросівка 07.36 2 хв  07.38 1 г  54 хв 
Козацька 08.00 2 хв  08.02 2 г  18 хв 
Електромаш 08.08 2 хв  08.10 2 г  26 хв 
Каховка 08.16 15 хв  08.31 2 г  34 хв 
Депо 08.33 1 хв  08.34 2 г  51 хв 
Заповітне 08.47 2 хв  08.49 3 г  5 хв 
Зірка 08.56 1 хв  08.57 3 г  14 хв 
128 Км 09.04 1 хв  09.05 3 г  22 хв 
Братолюбівка 09.18 2 хв  09.20 3 г  36 хв 
Нові Олешки 09.28 2 хв  09.30 3 г  46 хв 
Велика Благовіщенка 09.48 2 хв  09.50 4 г  6 хв 
Костогризівка 10.02 2 хв  10.04 4 г  20 хв 
90 Км 10.17 2 хв  10.19 4 г  35 хв 
Рубанівка 10.31 2 хв  10.33 4 г  49 хв 
Сірогози 10.56 2 хв  10.58 5 г  14 хв 
66 Км 11.10 2 хв  11.12 5 г  28 хв 
51 Км 11.32 1 хв  11.33 5 г  50 хв 
Нововесела 11.52 6 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6772 Херсон — Нововесела можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031