У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6772 Херсон — Нововесела Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6772 сполученням Херсон - Нововесела відправляється зі станції Херсон о 06.07 і прибуває на станцію Нововесела о 12.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Текстильна, Сонячна, Галаганівка, Івано-Копине, Україна, Козацька, Каховка, Заповітне, 128 Км, Нові Олешки, Костогризівка, Рубанівка, 66 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 06.07
Херсон-Східний 06.18 2 хв  06.20 11 хв 
Текстильна 06.28 1 хв  06.29 21 хв 
Строковий 06.35 5 хв  06.40 28 хв 
Сонячна 06.45 2 хв  06.47 38 хв 
Зрошувальна 06.58 2 хв  07.00 51 хв 
Галаганівка 07.12 9 хв  07.21 1 г  5 хв 
Снігурівка 07.36 2 хв  07.38 1 г  29 хв 
Івано-Копине 07.51 2 хв  07.53 1 г  44 хв 
Радгоспна 08.06 2 хв  08.08 1 г  59 хв 
Україна 08.17 2 хв  08.19 2 г  10 хв 
Матросівка 08.24 2 хв  08.26 2 г  17 хв 
Козацька 08.49 2 хв  08.51 2 г  42 хв 
Електромаш 08.57 2 хв  08.59 2 г  50 хв 
Каховка 09.07 15 хв  09.22 3 г 
Депо 09.25 1 хв  09.26 3 г  18 хв 
Заповітне 09.39 2 хв  09.41 3 г  32 хв 
Зірка 09.50 1 хв  09.51 3 г  43 хв 
128 Км 09.58 1 хв  09.59 3 г  51 хв 
Братолюбівка 10.17 2 хв  10.19 4 г  10 хв 
Нові Олешки 10.28 2 хв  10.30 4 г  21 хв 
Велика Благовіщенка 10.48 2 хв  10.50 4 г  41 хв 
Костогризівка 11.02 2 хв  11.04 4 г  55 хв 
90 Км 11.17 2 хв  11.19 5 г  10 хв 
Рубанівка 11.31 2 хв  11.33 5 г  24 хв 
Сірогози 11.57 2 хв  11.59 5 г  50 хв 
66 Км 12.12 2 хв  12.14 6 г  5 хв 
51 Км 12.28 1 хв  12.29 6 г  21 хв 
Нововесела 12.47 6 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6772 Херсон — Нововесела можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031