У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6772 Херсон — Нововесела Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6772 сполученням Херсон - Нововесела відправляється зі станції Херсон о 06.07 і прибуває на станцію Нововесела о 12.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Текстильна, Сонячна, Галаганівка, Івано-Копине, Україна, Козацька, Каховка, Заповітне, 128 Км, Нові Олешки, Костогризівка, Рубанівка, 66 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 06.07
Херсон-Східний 06.18 2 хв  06.20 11 хв 
Текстильна 06.28 1 хв  06.29 21 хв 
Строковий 06.35 5 хв  06.40 28 хв 
Сонячна 06.45 2 хв  06.47 38 хв 
Зрошувальна 06.58 2 хв  07.00 51 хв 
Галаганівка 07.12 9 хв  07.21 1 г  5 хв 
Снігурівка 07.36 2 хв  07.38 1 г  29 хв 
Івано-Копине 07.51 2 хв  07.53 1 г  44 хв 
Радгоспна 08.06 2 хв  08.08 1 г  59 хв 
Україна 08.17 2 хв  08.19 2 г  10 хв 
Матросівка 08.24 2 хв  08.26 2 г  17 хв 
Козацька 08.49 2 хв  08.51 2 г  42 хв 
Електромаш 08.57 2 хв  08.59 2 г  50 хв 
Каховка 09.07 15 хв  09.22 3 г 
Депо 09.25 1 хв  09.26 3 г  18 хв 
Заповітне 09.39 2 хв  09.41 3 г  32 хв 
Зірка 09.50 1 хв  09.51 3 г  43 хв 
128 Км 09.58 1 хв  09.59 3 г  51 хв 
Братолюбівка 10.17 2 хв  10.19 4 г  10 хв 
Нові Олешки 10.28 2 хв  10.30 4 г  21 хв 
Велика Благовіщенка 10.48 2 хв  10.50 4 г  41 хв 
Костогризівка 11.02 2 хв  11.04 4 г  55 хв 
90 Км 11.17 2 хв  11.19 5 г  10 хв 
Рубанівка 11.31 2 хв  11.33 5 г  24 хв 
Сірогози 11.57 2 хв  11.59 5 г  50 хв 
66 Км 12.12 2 хв  12.14 6 г  5 хв 
51 Км 12.28 1 хв  12.29 6 г  21 хв 
Нововесела 12.47 6 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6772 Херсон — Нововесела можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031