У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6801-6802 Енергодар — Запоріжжя Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Енергодар - Запоріжжя номер 6801-6802 відправляється зі станції Енергодар о 05.22 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 09.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6801-6802 Енергодар - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Енергодар(З.П.), Нововодине, 20 Км Роз'їзд, 6 Км, 2 Км, Каховське Море, Ясна Поляна, Таврійськ, Плавні-Вантажні, Канкринівка, Кушугум.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Енергодар 05.22
Енергодар(З.П.) 05.29 5 хв  05.34 7 хв 
Нововодине 05.44 2 хв  05.46 22 хв 
20 Км Роз'їзд 05.58 3 хв  06.01 36 хв 
6 Км 06.21 2 хв  06.23 59 хв 
2 Км 06.30 1 хв  06.31 1 г  8 хв 
Каховське Море 06.35 30 хв  07.05 1 г  13 хв 
Ясна Поляна 07.17 2 хв  07.19 1 г  55 хв 
Таврійськ 07.45 22 хв  08.07 2 г  23 хв 
Плавні-Вантажні 08.24 2 хв  08.26 3 г  2 хв 
Канкринівка 08.36 2 хв  08.38 3 г  14 хв 
Кушугум 08.48 2 хв  08.50 3 г  26 хв 
Запоріжжя-1 09.02 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6801-6802 Енергодар — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28