У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6801 Слов'янськ — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Слов'янськ - Краматорськ номер 6801 відправляється зі станції Слов'янськ о 07.05 і прибуває на станцію Краматорськ о 07.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6801 Слов'янськ - Краматорськ пролягає по таким станціям як Андріївка, Герасимівка, Ясногірка, Шпичкине, Заводський, Ворота КМЗ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 07.05
Андріївка 07.11 1 хв  07.12 6 хв 
Герасимівка 07.15 1 хв  07.16 10 хв 
Ясногірка 07.20 1 хв  07.21 15 хв 
Шпичкине 07.24 1 хв  07.25 19 хв 
Заводський 07.28 1 хв  07.29 23 хв 
Ворота КМЗ 07.33 1 хв  07.34 28 хв 
Краматорськ 07.37 32 хв 

У розкладі поїзда 6801 Слов'янськ — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031