У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6801 Яготин — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6801 сполученням Яготин - Київ-Волинський відправляється зі станції Яготин о 03.36 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 06.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 78 Км, Хмелевик, Жовтневий, Баришівка, Новотроянда, Травнева, Чубинське, Ім. Георгія Кірпи, ДВРЗ, Дарниця, Видубичі, Протасів Яр, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Яготин 03.36
Ранковий 03.41 1 хв  03.42 5 хв 
78 Км 03.45 1 хв  03.46 9 хв 
Переяславська 03.51 10 хв  04.01 15 хв 
Хмелевик 04.07 1 хв  04.08 31 хв 
Березань 04.14 1 хв  04.15 38 хв 
Жовтневий 04.19 1 хв  04.20 43 хв 
Коржі 04.25 1 хв  04.26 49 хв 
Баришівка 04.29 1 хв  04.30 53 хв 
Селичівка 04.34 1 хв  04.35 58 хв 
Новотроянда 04.39 1 хв  04.40 1 г  3 хв 
Кучакове 04.46 1 хв  04.47 1 г  10 хв 
Травнева 04.50 1 хв  04.50 1 г  14 хв 
Бориспіль 04.57 1 хв  04.58 1 г  21 хв 
Чубинське 05.03 1 хв  05.04 1 г  27 хв 
Мала Олександрівка 05.07 1 хв  05.08 1 г  31 хв 
Ім. Георгія Кірпи 05.12 1 хв  05.13 1 г  36 хв 
Лісництво 05.16 1 хв  05.17 1 г  40 хв 
ДВРЗ 05.22 1 хв  05.23 1 г  46 хв 
Депо Дарниця 05.25 1 хв  05.26 1 г  49 хв 
Дарниця 05.30 3 хв  05.33 1 г  54 хв 
Лівий Берег 05.38 1 хв  05.38 2 г  2 хв 
Видубичі 05.43 1 хв  05.44 2 г  7 хв 
Київ-Деміївський 05.47 1 хв  05.48 2 г  11 хв 
Протасів Яр 05.52 1 хв  05.53 2 г  16 хв 
Київ-Пас. 05.57 10 хв  06.07 2 г  21 хв 
Караваєві Дачі 06.13 1 хв  06.14 2 г  37 хв 
Київ-Волинський 06.19 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6801 Яготин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728