У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6801 Яготин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Яготин - Святошин номер 6801 відправляється зі станції Яготин о 05.01 і прибуває на станцію Святошин о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6801 Яготин - Святошин пролягає по таким станціям як Переяславська, Жовтневий, Селичівка, Травнева, Мала Олександрівка, ДВРЗ, Лівий Берег, Протасів Яр, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Яготин 05.01
Ранковий 05.05 1 хв  05.06 4 хв 
78 Км 05.09 1 хв  05.10 8 хв 
Переяславська 05.13 1 хв  05.14 12 хв 
Хмелевик 05.19 1 хв  05.20 18 хв 
Березань 05.26 1 хв  05.27 25 хв 
Жовтневий 05.30 1 хв  05.31 29 хв 
Коржі 05.36 1 хв  05.37 35 хв 
Баришівка 05.41 1 хв  05.42 40 хв 
Селичівка 05.45 1 хв  05.46 44 хв 
Новотроянда 05.50 1 хв  05.51 49 хв 
Кучакове 05.57 1 хв  05.58 56 хв 
Травнева 06.01 1 хв  06.02 1 г 
Бориспіль 06.09 1 хв  06.10 1 г  8 хв 
Чубинське 06.15 1 хв  06.16 1 г  14 хв 
Мала Олександрівка 06.19 1 хв  06.20 1 г  18 хв 
Ім. Георгія Кірпи 06.23 1 хв  06.24 1 г  22 хв 
Лісництво 06.27 1 хв  06.28 1 г  26 хв 
ДВРЗ 06.32 1 хв  06.33 1 г  31 хв 
Депо Дарниця 06.35 2 хв  06.37 1 г  34 хв 
Дарниця 06.42 3 хв  06.45 1 г  41 хв 
Лівий Берег 06.49 1 хв  06.50 1 г  48 хв 
Видубичі 06.55 2 хв  06.57 1 г  54 хв 
Київ-Деміївський 07.00 1 хв  07.01 1 г  59 хв 
Протасів Яр 07.06 1 хв  07.07 2 г  5 хв 
Київ-Пас. 07.11 3 хв  07.14 2 г  10 хв 
Караваєві Дачі 07.20 1 хв  07.21 2 г  19 хв 
Київ-Волинський 07.25 2 хв  07.27 2 г  24 хв 
Борщагівка 07.32 1 хв  07.33 2 г  31 хв 
Святошин 07.38 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6801 Яготин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031