У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6802 Краматорськ — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Краматорськ - Лозова номер 6802 відправляється зі станції Краматорськ о 07.55 і прибуває на станцію Лозова о 11.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6802 Краматорськ - Лозова пролягає по таким станціям як Шпичкине, Андріївка, Прилужний-1, Шидловська, Прелеснянський, Некременко, Надеждівка, Язикове, Пригоже, 950 Км, 934 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краматорськ 07.55
Ворота КМЗ 07.59 1 хв  08.00 4 хв 
Заводський 08.04 1 хв  08.05 9 хв 
Шпичкине 08.08 1 хв  08.09 13 хв 
Ясногірка 08.13 1 хв  08.14 18 хв 
Герасимівка 08.18 1 хв  08.19 23 хв 
Андріївка 08.22 1 хв  08.23 27 хв 
Слов'янськ 08.28 17 хв  08.45 33 хв 
1032 Км 08.50 1 хв  08.51 55 хв 
Прилужний-1 08.54 1 хв  08.55 59 хв 
Прилужний-2 08.58 1 хв  08.59 1 г  3 хв 
Прилужний-3 09.03 1 хв  09.04 1 г  8 хв 
Шидловська 09.10 1 хв  09.11 1 г  15 хв 
Черкаський 09.15 1 хв  09.16 1 г  20 хв 
Знам'янський 09.19 1 хв  09.20 1 г  24 хв 
Прелеснянський 09.26 1 хв  09.27 1 г  31 хв 
Бантишеве 09.31 1 хв  09.32 1 г  36 хв 
Торецький 09.37 1 хв  09.38 1 г  42 хв 
Некременко 09.44 1 хв  09.45 1 г  49 хв 
Гусарівка 09.49 1 хв  09.50 1 г  54 хв 
Дерезівка 09.54 1 хв  09.55 1 г  59 хв 
Надеждівка 10.00 1 хв  10.01 2 г  5 хв 
Барвенкове 10.06 1 хв  10.07 2 г  11 хв 
Чайчин Міст 10.12 1 хв  10.13 2 г  17 хв 
Язикове 10.19 1 хв  10.20 2 г  24 хв 
Григорівка 10.27 1 хв  10.28 2 г  32 хв 
Гаврилівка 10.36 1 хв  10.37 2 г  41 хв 
Пригоже 10.44 1 хв  10.45 2 г  49 хв 
Дубове 10.53 1 хв  10.54 2 г  58 хв 
Бурбулатівська 11.00 1 хв  11.01 3 г  5 хв 
950 Км 11.06 1 хв  11.07 3 г  11 хв 
Близнюки 11.12 1 хв  11.13 3 г  17 хв 
Рудаєве 11.22 1 хв  11.23 3 г  27 хв 
934 Км 11.29 1 хв  11.30 3 г  34 хв 
Лозова 11.42 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6802 Краматорськ — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728