У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6803 Гребінка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Гребінка - Київ номер 6803 відправляється зі станції Гребінка о 03.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6803 Гребінка - Київ пролягає по таким станціям як Мар'янівка, Черняхівський, Переяславська, Жовтневий, Селичівка, Травнева, Мала Олександрівка, ДВРЗ, Лівий Берег, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 03.50
Слобода-Петрівка 03.57 1 хв  03.58 7 хв 
Паризька Комуна 04.02 1 хв  04.03 12 хв 
Мар'янівка 04.08 1 хв  04.09 18 хв 
Кононівка 04.18 1 хв  04.19 28 хв 
Богданівка 04.25 1 хв  04.26 35 хв 
Черняхівський 04.30 1 хв  04.31 40 хв 
Яготин 04.40 23 хв  05.03 50 хв 
Ранковий 05.07 1 хв  05.08 1 г  17 хв 
Переяславська 05.15 1 хв  05.16 1 г  25 хв 
Хмелевик 05.21 1 хв  05.22 1 г  31 хв 
Березань 05.28 1 хв  05.29 1 г  38 хв 
Жовтневий 05.32 1 хв  05.33 1 г  42 хв 
Коржі 05.38 1 хв  05.39 1 г  48 хв 
Баришівка 05.43 1 хв  05.44 1 г  53 хв 
Селичівка 05.47 1 хв  05.48 1 г  57 хв 
Новотроянда 05.52 1 хв  05.53 2 г  2 хв 
Кучакове 05.59 1 хв  06.00 2 г  9 хв 
Травнева 06.03 1 хв  06.04 2 г  13 хв 
Бориспіль 06.11 1 хв  06.12 2 г  21 хв 
Чубинське 06.17 1 хв  06.18 2 г  27 хв 
Мала Олександрівка 06.21 1 хв  06.22 2 г  31 хв 
Ім. Георгія Кірпи 06.25 1 хв  06.26 2 г  35 хв 
Лісництво 06.29 1 хв  06.30 2 г  39 хв 
ДВРЗ 06.34 1 хв  06.35 2 г  44 хв 
Депо Дарниця 06.37 2 хв  06.39 2 г  47 хв 
Дарниця 06.43 4 хв  06.47 2 г  53 хв 
Лівий Берег 06.51 1 хв  06.52 3 г  1 хв 
Видубичі 06.57 2 хв  06.59 3 г  7 хв 
Київ-Деміївський 07.02 2 хв  07.04 3 г  12 хв 
Протасів Яр 07.08 1 хв  07.09 3 г  18 хв 
Київ-Пас. 07.14 3 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6803 Гребінка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28