У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6803 Лозова — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лозова - Краматорськ номер 6803 відправляється зі станції Лозова о 12.42 і прибуває на станцію Краматорськ о 16.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6803 Лозова - Краматорськ пролягає по таким станціям як Близнюки, Дубове, Григорівка, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Черкаський, Прилужний-2, Слов'янськ, Ясногірка, Ворота КМЗ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 12.42
934 Км 12.53 1 хв  12.54 11 хв 
Рудаєве 13.00 1 хв  13.01 18 хв 
Близнюки 13.09 1 хв  13.10 27 хв 
950 Км 13.15 1 хв  13.16 33 хв 
Бурбулатівська 13.21 1 хв  13.22 39 хв 
Дубове 13.28 1 хв  13.29 46 хв 
Пригоже 13.37 1 хв  13.38 55 хв 
Гаврилівка 13.44 1 хв  13.45 1 г  2 хв 
Григорівка 13.56 1 хв  13.57 1 г  14 хв 
Язикове 14.05 1 хв  14.06 1 г  23 хв 
Чайчин Міст 14.13 1 хв  14.14 1 г  31 хв 
Барвенкове 14.23 1 хв  14.24 1 г  41 хв 
Надеждівка 14.33 1 хв  14.34 1 г  51 хв 
Дерезівка 14.39 1 хв  14.40 1 г  57 хв 
Гусарівка 14.44 1 хв  14.45 2 г  2 хв 
Некременко 14.49 1 хв  14.50 2 г  7 хв 
Торецький 14.56 1 хв  14.57 2 г  14 хв 
Бантишеве 15.01 9 хв  15.10 2 г  19 хв 
Прелеснянський 15.15 1 хв  15.16 2 г  33 хв 
Знам'янський 15.22 1 хв  15.23 2 г  40 хв 
Черкаський 15.26 1 хв  15.27 2 г  44 хв 
Шидловська 15.30 1 хв  15.31 2 г  48 хв 
Прилужний-3 15.37 1 хв  15.38 2 г  55 хв 
Прилужний-2 15.42 1 хв  15.43 3 г 
Прилужний-1 15.46 1 хв  15.47 3 г  4 хв 
1032 Км 15.50 1 хв  15.51 3 г  8 хв 
Слов'янськ 15.55 15 хв  16.10 3 г  13 хв 
Андріївка 16.16 1 хв  16.17 3 г  34 хв 
Герасимівка 16.20 1 хв  16.21 3 г  38 хв 
Ясногірка 16.25 1 хв  16.26 3 г  43 хв 
Шпичкине 16.29 1 хв  16.30 3 г  47 хв 
Заводський 16.33 1 хв  16.34 3 г  51 хв 
Ворота КМЗ 16.38 1 хв  16.39 3 г  56 хв 
Краматорськ 16.42 4 г 

У розкладі поїзда 6803 Лозова — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031