У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6803 Яготин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Яготин - Київ номер 6803 відправляється зі станції Яготин о 05.01 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6803 Яготин - Київ пролягає по таким станціям як 78 Км, Хмелевик, Жовтневий, Баришівка, Новотроянда, Травнева, Чубинське, Ім. Георгія Кірпи, ДВРЗ, Дарниця, Видубичі, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Яготин 05.01
Ранковий 05.05 1 хв  05.06 4 хв 
78 Км 05.09 1 хв  05.10 8 хв 
Переяславська 05.13 1 хв  05.14 12 хв 
Хмелевик 05.19 1 хв  05.20 18 хв 
Березань 05.26 1 хв  05.27 25 хв 
Жовтневий 05.30 1 хв  05.31 29 хв 
Коржі 05.36 1 хв  05.37 35 хв 
Баришівка 05.41 1 хв  05.42 40 хв 
Селичівка 05.45 1 хв  05.46 44 хв 
Новотроянда 05.50 1 хв  05.51 49 хв 
Кучакове 05.57 1 хв  05.58 56 хв 
Травнева 06.01 1 хв  06.02 1 г 
Бориспіль 06.09 1 хв  06.10 1 г  8 хв 
Чубинське 06.15 1 хв  06.16 1 г  14 хв 
Мала Олександрівка 06.19 1 хв  06.20 1 г  18 хв 
Ім. Георгія Кірпи 06.23 1 хв  06.24 1 г  22 хв 
Лісництво 06.27 1 хв  06.28 1 г  26 хв 
ДВРЗ 06.32 1 хв  06.33 1 г  31 хв 
Депо Дарниця 06.35 2 хв  06.37 1 г  34 хв 
Дарниця 06.41 4 хв  06.45 1 г  40 хв 
Лівий Берег 06.49 1 хв  06.50 1 г  48 хв 
Видубичі 06.55 2 хв  06.57 1 г  54 хв 
Київ-Деміївський 07.00 1 хв  07.01 1 г  59 хв 
Протасів Яр 07.06 1 хв  07.07 2 г  5 хв 
Київ-Пас. 07.09 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6803 Яготин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031