У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6803 Яготин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Яготин - Святошин номер 6803 відправляється зі станції Яготин о 05.01 і прибуває на станцію Святошин о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6803 Яготин - Святошин пролягає по таким станціям як Переяславська, Жовтневий, Селичівка, Травнева, Мала Олександрівка, ДВРЗ, Лівий Берег, Протасів Яр, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Яготин 05.01
Ранковий 05.05 1 хв  05.06 4 хв 
78 Км 05.09 1 хв  05.10 8 хв 
Переяславська 05.13 1 хв  05.14 12 хв 
Хмелевик 05.19 1 хв  05.20 18 хв 
Березань 05.26 1 хв  05.27 25 хв 
Жовтневий 05.30 1 хв  05.31 29 хв 
Коржі 05.36 1 хв  05.37 35 хв 
Баришівка 05.41 1 хв  05.42 40 хв 
Селичівка 05.45 1 хв  05.46 44 хв 
Новотроянда 05.50 1 хв  05.51 49 хв 
Кучакове 05.57 1 хв  05.58 56 хв 
Травнева 06.01 1 хв  06.02 1 г 
Бориспіль 06.09 1 хв  06.10 1 г  8 хв 
Чубинське 06.15 1 хв  06.16 1 г  14 хв 
Мала Олександрівка 06.19 1 хв  06.20 1 г  18 хв 
Ім. Георгія Кірпи 06.23 1 хв  06.24 1 г  22 хв 
Лісництво 06.27 1 хв  06.28 1 г  26 хв 
ДВРЗ 06.32 1 хв  06.33 1 г  31 хв 
Депо Дарниця 06.35 2 хв  06.37 1 г  34 хв 
Дарниця 06.41 4 хв  06.45 1 г  40 хв 
Лівий Берег 06.49 1 хв  06.50 1 г  48 хв 
Видубичі 06.55 2 хв  06.57 1 г  54 хв 
Київ-Деміївський 07.00 1 хв  07.01 1 г  59 хв 
Протасів Яр 07.06 1 хв  07.07 2 г  5 хв 
Київ-Пас. 07.11 1 хв  07.12 2 г  10 хв 
Караваєві Дачі 07.20 1 хв  07.21 2 г  19 хв 
Київ-Волинський 07.25 2 хв  07.27 2 г  24 хв 
Борщагівка 07.32 1 хв  07.33 2 г  31 хв 
Святошин 07.38 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6803 Яготин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930