У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6804 Краматорськ — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Краматорськ - Слов'янськ номер 6804 відправляється зі станції Краматорськ о 17.00 і прибуває на станцію Слов'янськ о 17.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6804 Краматорськ - Слов'янськ пролягає по таким станціям як Ворота КМЗ, Заводський, Шпичкине, Ясногірка, Герасимівка, Андріївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краматорськ 17.00
Ворота КМЗ 17.04 1 хв  17.05 4 хв 
Заводський 17.09 1 хв  17.10 9 хв 
Шпичкине 17.13 1 хв  17.14 13 хв 
Ясногірка 17.18 1 хв  17.19 18 хв 
Герасимівка 17.23 1 хв  17.24 23 хв 
Андріївка 17.27 1 хв  17.28 27 хв 
Слов'янськ 17.33 33 хв 

У розкладі поїзда 6804 Краматорськ — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728