У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6804 Київ-Волинський — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6804 сполученням Київ-Волинський - Яготин відправляється зі станції Київ-Волинський о 04.54 і прибуває на станцію Яготин о 07.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Дарниця, Ім. Георгія Кірпи, Мала Олександрівка, Бориспіль, Травнева, Кучакове, Новотроянда, Баришівка, Коржі, Березань, Переяславська, Ранковий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 04.54
Караваєві Дачі 04.58 1 хв  04.59 4 хв 
Київ-Пас. 05.05 3 хв  05.08 11 хв 
Протасів Яр 05.12 1 хв  05.13 18 хв 
Київ-Деміївський 05.17 1 хв  05.18 23 хв 
Видубичі 05.20 3 хв  05.23 26 хв 
Дарниця 05.31 3 хв  05.34 37 хв 
Ім. Георгія Кірпи 05.42 1 хв  05.43 48 хв 
Мала Олександрівка 05.46 1 хв  05.47 52 хв 
Бориспіль 05.54 1 хв  05.55 1 г 
Травнева 06.02 1 хв  06.03 1 г  8 хв 
Кучакове 06.06 1 хв  06.07 1 г  12 хв 
Новотроянда 06.13 1 хв  06.14 1 г  19 хв 
Баришівка 06.20 1 хв  06.21 1 г  26 хв 
Коржі 06.24 1 хв  06.25 1 г  30 хв 
Березань 06.33 1 хв  06.34 1 г  39 хв 
Переяславська 06.46 1 хв  06.47 1 г  52 хв 
Ранковий 06.54 1 хв  06.55 2 г 
Яготин 07.00 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6804 Київ-Волинський — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031