У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6804 Київ-Волинський — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6804 сполученням Київ-Волинський - Яготин відправляється зі станції Київ-Волинський о 04.54 і прибуває на станцію Яготин о 07.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Дарниця, Ім. Георгія Кірпи, Мала Олександрівка, Бориспіль, Травнева, Кучакове, Новотроянда, Баришівка, Коржі, Березань, Переяславська, Ранковий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 04.54
Караваєві Дачі 04.58 1 хв  04.59 4 хв 
Київ-Пас. 05.05 3 хв  05.08 11 хв 
Протасів Яр 05.12 1 хв  05.13 18 хв 
Київ-Деміївський 05.17 1 хв  05.18 23 хв 
Видубичі 05.20 3 хв  05.23 26 хв 
Дарниця 05.31 3 хв  05.34 37 хв 
Ім. Георгія Кірпи 05.42 1 хв  05.43 48 хв 
Мала Олександрівка 05.46 1 хв  05.47 52 хв 
Бориспіль 05.54 1 хв  05.55 1 г 
Травнева 06.02 1 хв  06.03 1 г  8 хв 
Кучакове 06.06 1 хв  06.07 1 г  12 хв 
Новотроянда 06.13 1 хв  06.14 1 г  19 хв 
Баришівка 06.20 1 хв  06.21 1 г  26 хв 
Коржі 06.24 1 хв  06.25 1 г  30 хв 
Березань 06.33 1 хв  06.34 1 г  39 хв 
Переяславська 06.46 1 хв  06.47 1 г  52 хв 
Ранковий 06.54 1 хв  06.55 2 г 
Яготин 07.00 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6804 Київ-Волинський — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728