У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6805 Гребінка — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6805 сполученням Гребінка - Дарниця відправляється зі станції Гребінка о 04.52 і прибуває на станцію Дарниця о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Паризька Комуна, Кононівка, Черняхівський, Ранковий, Переяславська, Березань, Коржі, Селичівка, Кучакове, Бориспіль, Мала Олександрівка, Лісництво.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 04.52
Слобода-Петрівка 04.58 1 хв  04.59 6 хв 
Паризька Комуна 05.03 1 хв  05.04 11 хв 
Мар'янівка 05.09 1 хв  05.10 17 хв 
Кононівка 05.19 1 хв  05.20 27 хв 
Богданівка 05.26 1 хв  05.27 34 хв 
Черняхівський 05.31 1 хв  05.32 39 хв 
Яготин 05.41 2 хв  05.43 49 хв 
Ранковий 05.48 1 хв  05.49 56 хв 
78 Км 05.52 1 хв  05.52 1 г 
Переяславська 05.56 1 хв  05.57 1 г  4 хв 
Хмелевик 06.02 1 хв  06.03 1 г  10 хв 
Березань 06.09 1 хв  06.10 1 г  17 хв 
Жовтневий 06.14 1 хв  06.15 1 г  22 хв 
Коржі 06.21 1 хв  06.21 1 г  29 хв 
Баришівка 06.25 1 хв  06.26 1 г  33 хв 
Селичівка 06.30 1 хв  06.31 1 г  38 хв 
Новотроянда 06.35 1 хв  06.36 1 г  43 хв 
Кучакове 06.41 1 хв  06.42 1 г  49 хв 
Травнева 06.46 1 хв  06.47 1 г  54 хв 
Бориспіль 06.54 1 хв  06.55 2 г  2 хв 
Чубинське 07.01 1 хв  07.02 2 г  9 хв 
Мала Олександрівка 07.06 1 хв  07.07 2 г  14 хв 
Ім. Георгія Кірпи 07.11 1 хв  07.12 2 г  19 хв 
Лісництво 07.17 1 хв  07.18 2 г  25 хв 
Фармацевтична 07.21 1 хв  07.22 2 г  29 хв 
Дарниця 07.25 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6805 Гребінка — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930