У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6805 Гребінка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гребінка - Київ номер 6805 відправляється зі станції Гребінка о 04.52 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6805 Гребінка - Київ пролягає по таким станціям як Мар'янівка, Черняхівський, 78 Км, Березань, Баришівка, Кучакове, Чубинське, Лісництво, Лівий Берег, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 04.52
Слобода-Петрівка 04.58 1 хв  04.59 6 хв 
Паризька Комуна 05.03 1 хв  05.04 11 хв 
Мар'янівка 05.09 1 хв  05.10 17 хв 
Кононівка 05.19 1 хв  05.20 27 хв 
Богданівка 05.26 1 хв  05.27 34 хв 
Черняхівський 05.31 1 хв  05.32 39 хв 
Яготин 05.41 2 хв  05.43 49 хв 
Ранковий 05.48 1 хв  05.49 56 хв 
78 Км 05.52 1 хв  05.52 1 г 
Переяславська 05.56 1 хв  05.57 1 г  4 хв 
Хмелевик 06.02 1 хв  06.03 1 г  10 хв 
Березань 06.09 1 хв  06.10 1 г  17 хв 
Жовтневий 06.14 1 хв  06.15 1 г  22 хв 
Коржі 06.21 1 хв  06.21 1 г  29 хв 
Баришівка 06.25 1 хв  06.26 1 г  33 хв 
Селичівка 06.30 1 хв  06.31 1 г  38 хв 
Новотроянда 06.35 1 хв  06.36 1 г  43 хв 
Кучакове 06.41 1 хв  06.42 1 г  49 хв 
Травнева 06.46 1 хв  06.47 1 г  54 хв 
Бориспіль 06.54 1 хв  06.55 2 г  2 хв 
Чубинське 07.01 1 хв  07.02 2 г  9 хв 
Мала Олександрівка 07.06 1 хв  07.07 2 г  14 хв 
Ім. Георгія Кірпи 07.11 1 хв  07.12 2 г  19 хв 
Лісництво 07.17 1 хв  07.18 2 г  25 хв 
Фармацевтична 07.21 1 хв  07.22 2 г  29 хв 
Дарниця 07.25 18 хв  07.43 2 г  33 хв 
Лівий Берег 07.48 1 хв  07.49 2 г  56 хв 
Видубичі 07.54 2 хв  07.56 3 г  2 хв 
Київ-Деміївський 07.58 1 хв  07.59 3 г  6 хв 
Протасів Яр 08.03 1 хв  08.04 3 г  11 хв 
Київ-Пас. 08.09 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6805 Гребінка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930