У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6805 Лозова — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лозова - Слов'янськ номер 6805 відправляється зі станції Лозова о 06.20 і прибуває на станцію Слов'янськ о 09.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6805 Лозова - Слов'янськ пролягає по таким станціям як Рудаєве, 950 Км, Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвенкове, Дерезівка, Некременко, Бантишеве, Знам'янський, Шидловська, Прилужний-2, 1032 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 06.20
934 Км 06.31 1 хв  06.32 11 хв 
Рудаєве 06.38 1 хв  06.39 18 хв 
Близнюки 06.47 1 хв  06.48 27 хв 
950 Км 06.53 1 хв  06.54 33 хв 
Бурбулатівська 06.59 1 хв  07.00 39 хв 
Дубове 07.06 1 хв  07.07 46 хв 
Пригоже 07.15 1 хв  07.16 55 хв 
Гаврилівка 07.22 1 хв  07.23 1 г  2 хв 
Григорівка 07.34 1 хв  07.35 1 г  14 хв 
Язикове 07.43 1 хв  07.44 1 г  23 хв 
Чайчин Міст 07.51 1 хв  07.52 1 г  31 хв 
Барвенкове 08.01 1 хв  08.02 1 г  41 хв 
Надеждівка 08.11 1 хв  08.12 1 г  51 хв 
Дерезівка 08.17 1 хв  08.18 1 г  57 хв 
Гусарівка 08.22 1 хв  08.23 2 г  2 хв 
Некременко 08.27 1 хв  08.28 2 г  7 хв 
Торецький 08.34 1 хв  08.35 2 г  14 хв 
Бантишеве 08.39 1 хв  08.40 2 г  19 хв 
Прелеснянський 08.45 1 хв  08.46 2 г  25 хв 
Знам'янський 08.52 1 хв  08.53 2 г  32 хв 
Черкаський 08.56 1 хв  08.57 2 г  36 хв 
Шидловська 09.00 1 хв  09.01 2 г  40 хв 
Прилужний-3 09.07 1 хв  09.08 2 г  47 хв 
Прилужний-2 09.12 1 хв  09.13 2 г  52 хв 
Прилужний-1 09.16 1 хв  09.17 2 г  56 хв 
1032 Км 09.20 1 хв  09.21 3 г 
Слов'янськ 09.25 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6805 Лозова — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031