У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6806 Слов'янськ — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Слов'янськ - Лозова номер 6806 відправляється зі станції Слов'янськ о 15.07 і прибуває на станцію Лозова о 18.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6806 Слов'янськ - Лозова пролягає по таким станціям як Прилужний-1, Прилужний-3, Черкаський, Прелеснянський, Торецький, Гусарівка, Надеждівка, Чайчин Міст, Григорівка, Пригоже, Бурбулатівська, Близнюки, 934 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 15.07
1032 Км 15.12 1 хв  15.13 5 хв 
Прилужний-1 15.16 1 хв  15.17 9 хв 
Прилужний-2 15.21 1 хв  15.22 14 хв 
Прилужний-3 15.26 1 хв  15.27 19 хв 
Шидловська 15.33 1 хв  15.34 26 хв 
Черкаський 15.38 1 хв  15.39 31 хв 
Знам'янський 15.42 1 хв  15.43 35 хв 
Прелеснянський 15.49 1 хв  15.50 42 хв 
Бантишеве 15.54 16 хв  16.10 47 хв 
Торецький 16.15 1 хв  16.16 1 г  8 хв 
Некременко 16.22 1 хв  16.23 1 г  15 хв 
Гусарівка 16.27 1 хв  16.28 1 г  20 хв 
Дерезівка 16.32 1 хв  16.33 1 г  25 хв 
Надеждівка 16.38 1 хв  16.39 1 г  31 хв 
Барвенкове 16.44 1 хв  16.45 1 г  37 хв 
Чайчин Міст 16.50 1 хв  16.51 1 г  43 хв 
Язикове 16.57 1 хв  16.58 1 г  50 хв 
Григорівка 17.05 1 хв  17.06 1 г  58 хв 
Гаврилівка 17.14 1 хв  17.15 2 г  7 хв 
Пригоже 17.22 1 хв  17.23 2 г  15 хв 
Дубове 17.31 1 хв  17.32 2 г  24 хв 
Бурбулатівська 17.38 1 хв  17.39 2 г  31 хв 
950 Км 17.44 1 хв  17.45 2 г  37 хв 
Близнюки 17.50 1 хв  17.51 2 г  43 хв 
Рудаєве 18.00 1 хв  18.01 2 г  53 хв 
934 Км 18.07 1 хв  18.08 3 г 
Лозова 18.20 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6806 Слов'янськ — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031