У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6807 Гребінка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гребінка - Київ номер 6807 відправляється зі станції Гребінка о 08.22 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6807 Гребінка - Київ пролягає по таким станціям як Мар'янівка, Черняхівський, 78 Км, Березань, Баришівка, Кучакове, Чубинське, Лісництво, Дарниця, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 08.22
Слобода-Петрівка 08.29 1 хв  08.30 7 хв 
Паризька Комуна 08.34 1 хв  08.35 12 хв 
Мар'янівка 08.41 1 хв  08.42 19 хв 
Кононівка 08.52 1 хв  08.53 30 хв 
Богданівка 08.59 1 хв  09.00 37 хв 
Черняхівський 09.05 1 хв  09.06 43 хв 
Яготин 09.16 2 хв  09.18 54 хв 
Ранковий 09.23 1 хв  09.24 1 г  1 хв 
78 Км 09.27 1 хв  09.28 1 г  5 хв 
Переяславська 09.31 1 хв  09.32 1 г  9 хв 
Хмелевик 09.37 1 хв  09.38 1 г  15 хв 
Березань 09.45 1 хв  09.46 1 г  23 хв 
Жовтневий 09.50 1 хв  09.51 1 г  28 хв 
Коржі 09.56 1 хв  09.57 1 г  34 хв 
Баришівка 10.01 1 хв  10.02 1 г  39 хв 
Селичівка 10.05 1 хв  10.06 1 г  43 хв 
Новотроянда 10.11 1 хв  10.12 1 г  49 хв 
Кучакове 10.18 1 хв  10.19 1 г  56 хв 
Травнева 10.22 1 хв  10.23 2 г 
Бориспіль 10.31 2 хв  10.33 2 г  9 хв 
Чубинське 10.39 1 хв  10.40 2 г  17 хв 
Мала Олександрівка 10.43 1 хв  10.44 2 г  21 хв 
Ім. Георгія Кірпи 10.48 1 хв  10.49 2 г  26 хв 
Лісництво 10.53 1 хв  10.54 2 г  31 хв 
ДВРЗ 10.59 1 хв  11.00 2 г  37 хв 
Депо Дарниця 11.02 2 хв  11.04 2 г  40 хв 
Дарниця 11.08 3 хв  11.11 2 г  46 хв 
Лівий Берег 11.15 1 хв  11.16 2 г  53 хв 
Видубичі 11.21 2 хв  11.23 2 г  59 хв 
Київ-Деміївський 11.26 1 хв  11.27 3 г  4 хв 
Протасів Яр 11.31 1 хв  11.32 3 г  9 хв 
Київ-Пас. 11.37 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6807 Гребінка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031