У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6809-6810 Запоріжжя-1 — Енергодар Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6809-6810 сполученням Запоріжжя-1 - Енергодар відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 18.20 і прибуває на станцію Енергодар о 21.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кушугум, Канкринівка, Плавні-Вантажні, Таврійськ, Ясна Поляна, Каховське Море, 2 Км, 6 Км, 20 Км Роз'їзд, Нововодине, Енергодар(З.П.).
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 18.20
Кушугум 18.34 2 хв  18.36 14 хв 
Канкринівка 18.46 2 хв  18.48 26 хв 
Плавні-Вантажні 19.00 2 хв  19.02 40 хв 
Таврійськ 19.23 22 хв  19.45 1 г  3 хв 
Ясна Поляна 20.11 2 хв  20.13 1 г  51 хв 
Каховське Море 20.21 2 хв  20.23 2 г  1 хв 
2 Км 20.26 2 хв  20.28 2 г  6 хв 
6 Км 20.35 2 хв  20.37 2 г  15 хв 
20 Км Роз'їзд 20.57 4 хв  21.01 2 г  37 хв 
Нововодине 21.12 2 хв  21.14 2 г  52 хв 
Енергодар(З.П.) 21.24 2 хв  21.26 3 г  4 хв 
Енергодар 21.33 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6809-6810 Запоріжжя-1 — Енергодар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031