У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6810 Київ-Волинський — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6810 сполученням Київ-Волинський - Гребінка відправляється зі станції Київ-Волинський о 10.16 і прибуває на станцію Гребінка о 13.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Протасів Яр, Лівий Берег, Лісництво, Чубинське, Кучакове, Баришівка, Березань, 78 Км, Черняхівський, Мар'янівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 10.16
Караваєві Дачі 10.20 1 хв  10.21 4 хв 
Київ-Пас. 10.27 3 хв  10.30 11 хв 
Протасів Яр 10.33 2 хв  10.35 17 хв 
Київ-Деміївський 10.39 1 хв  10.40 23 хв 
Видубичі 10.43 2 хв  10.45 27 хв 
Лівий Берег 10.49 1 хв  10.50 33 хв 
Дарниця 10.56 3 хв  10.59 40 хв 
Фармацевтична 11.02 1 хв  11.03 46 хв 
Лісництво 11.06 1 хв  11.07 50 хв 
Ім. Георгія Кірпи 11.10 1 хв  11.11 54 хв 
Мала Олександрівка 11.14 1 хв  11.15 58 хв 
Чубинське 11.18 1 хв  11.19 1 г  2 хв 
Бориспіль 11.24 2 хв  11.26 1 г  8 хв 
Травнева 11.33 1 хв  11.34 1 г  17 хв 
Кучакове 11.37 1 хв  11.38 1 г  21 хв 
Новотроянда 11.44 1 хв  11.45 1 г  28 хв 
Селичівка 11.49 1 хв  11.50 1 г  33 хв 
Баришівка 11.53 1 хв  11.54 1 г  37 хв 
Коржі 11.57 1 хв  11.58 1 г  41 хв 
Жовтневий 12.02 1 хв  12.03 1 г  46 хв 
Березань 12.08 1 хв  12.09 1 г  52 хв 
Хмелевик 12.15 1 хв  12.16 1 г  59 хв 
Переяславська 12.22 1 хв  12.23 2 г  6 хв 
78 Км 12.26 1 хв  12.27 2 г  10 хв 
Ранковий 12.30 1 хв  12.31 2 г  14 хв 
Яготин 12.37 2 хв  12.39 2 г  21 хв 
Черняхівський 12.48 1 хв  12.49 2 г  32 хв 
Богданівка 12.53 1 хв  12.54 2 г  37 хв 
Кононівка 13.00 1 хв  13.01 2 г  44 хв 
Мар'янівка 13.10 1 хв  13.11 2 г  54 хв 
Паризька Комуна 13.16 1 хв  13.17 3 г 
Слобода-Петрівка 13.20 1 хв  13.21 3 г  4 хв 
Гребінка 13.27 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6810 Київ-Волинський — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031