У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6810 Київ-Волинський — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6810 сполученням Київ-Волинський - Гребінка відправляється зі станції Київ-Волинський о 10.16 і прибуває на станцію Гребінка о 13.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Протасів Яр, Лівий Берег, Лісництво, Чубинське, Кучакове, Баришівка, Березань, 78 Км, Черняхівський, Мар'янівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 10.16
Караваєві Дачі 10.20 1 хв  10.21 4 хв 
Київ-Пас. 10.27 3 хв  10.30 11 хв 
Протасів Яр 10.33 2 хв  10.35 17 хв 
Київ-Деміївський 10.39 1 хв  10.40 23 хв 
Видубичі 10.43 2 хв  10.45 27 хв 
Лівий Берег 10.49 1 хв  10.50 33 хв 
Дарниця 10.56 3 хв  10.59 40 хв 
Фармацевтична 11.02 1 хв  11.03 46 хв 
Лісництво 11.06 1 хв  11.07 50 хв 
Ім. Георгія Кірпи 11.10 1 хв  11.11 54 хв 
Мала Олександрівка 11.14 1 хв  11.15 58 хв 
Чубинське 11.18 1 хв  11.19 1 г  2 хв 
Бориспіль 11.24 2 хв  11.26 1 г  8 хв 
Травнева 11.33 1 хв  11.34 1 г  17 хв 
Кучакове 11.37 1 хв  11.38 1 г  21 хв 
Новотроянда 11.44 1 хв  11.45 1 г  28 хв 
Селичівка 11.49 1 хв  11.50 1 г  33 хв 
Баришівка 11.53 1 хв  11.54 1 г  37 хв 
Коржі 11.57 1 хв  11.58 1 г  41 хв 
Жовтневий 12.02 1 хв  12.03 1 г  46 хв 
Березань 12.08 1 хв  12.09 1 г  52 хв 
Хмелевик 12.15 1 хв  12.16 1 г  59 хв 
Переяславська 12.22 1 хв  12.23 2 г  6 хв 
78 Км 12.26 1 хв  12.27 2 г  10 хв 
Ранковий 12.30 1 хв  12.31 2 г  14 хв 
Яготин 12.37 2 хв  12.39 2 г  21 хв 
Черняхівський 12.48 1 хв  12.49 2 г  32 хв 
Богданівка 12.53 1 хв  12.54 2 г  37 хв 
Кононівка 13.00 1 хв  13.01 2 г  44 хв 
Мар'янівка 13.10 1 хв  13.11 2 г  54 хв 
Паризька Комуна 13.16 1 хв  13.17 3 г 
Слобода-Петрівка 13.20 1 хв  13.21 3 г  4 хв 
Гребінка 13.27 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6810 Київ-Волинський — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930