У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6810 Київ — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Яготин номер 6810 відправляється зі станції Київ-Волинський о 12.13 і прибуває на станцію Яготин о 14.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6810 Київ - Яготин пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Фармацевтична, Ім. Георгія Кірпи, Чубинське, Травнева, Новотроянда, Баришівка, Жовтневий, Хмелевик, 78 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху приміського поїзда: Поїзд № 6810 Київ - Яготин до станції Київ- Деміївський згідно діючого розкладу руху далі Київ-Деміївський 12.37-12.38 Видубичі 12.41-12.43 Лівий Берег 12.50-12.50,5 Дарниця 12.58-13.01(+3) Фармацевтична 13.04,5-13.05 Лісництво 13.08-13.09 Г.Кірпи 13.13-13.14 М.Олександр. 13.18-13.19 Чубинський 13.22-13.23 Бориспіль 13.30-13.31 Травнева 13.39-13.40 Кучакове 13.44-13.45 Новотроянд. 13.51-13.52 Селичівка 13.57-13.58 Баришівка 14.02- 14.03 Коржі 14.06-14.07 Жовтневий 14.12,5-14.13 Березань 14.18-14.19 Хмелевик 14.25,5-14.26,5 Переяславська 14.32-14.33 З.п. 78 км 14.36-14.37 Ранковий 14.40- 14.40,5 Яготин 14.46(+3)

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 12.13
Караваєві Дачі 12.17 1 хв  12.18 4 хв 
Київ-Пас. 12.24 3 хв  12.27 11 хв 
Протасів Яр 12.31 2 хв  12.33 18 хв 
Київ-Деміївський 12.37 1 хв  12.38 24 хв 
Видубичі 12.41 2 хв  12.43 28 хв 
Лівий Берег 12.48 1 хв  12.49 35 хв 
Дарниця 12.55 3 хв  12.58 42 хв 
Фармацевтична 13.01 1 хв  13.02 48 хв 
Лісництво 13.05 1 хв  13.06 52 хв 
Ім. Георгія Кірпи 13.10 1 хв  13.11 57 хв 
Мала Олександрівка 13.15 1 хв  13.16 1 г  2 хв 
Чубинське 13.19 1 хв  13.20 1 г  6 хв 
Бориспіль 13.27 1 хв  13.28 1 г  14 хв 
Травнева 13.36 1 хв  13.37 1 г  23 хв 
Кучакове 13.41 1 хв  13.42 1 г  28 хв 
Новотроянда 13.48 1 хв  13.49 1 г  35 хв 
Селичівка 13.54 1 хв  13.55 1 г  41 хв 
Баришівка 13.59 1 хв  14.00 1 г  46 хв 
Коржі 14.03 1 хв  14.04 1 г  50 хв 
Жовтневий 14.09 1 хв  14.10 1 г  56 хв 
Березань 14.15 1 хв  14.16 2 г  2 хв 
Хмелевик 14.22 1 хв  14.23 2 г  9 хв 
Переяславська 14.29 1 хв  14.30 2 г  16 хв 
78 Км 14.33 1 хв  14.34 2 г  20 хв 
Ранковий 14.37 1 хв  14.38 2 г  24 хв 
Яготин 14.43 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6810 Київ-Волинський — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031