У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6811 П'ятихатки-Пас. — Червоний Шахтар Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6811 сполученням П'ятихатки-Пас. - Червоний Шахтар відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 04.45 і прибуває на станцію Червоний Шахтар о 06.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жовті Води 1, Савро, 6 Км, Рядова, 20 Км Роз'їзд, 27 Км, Грекувата, 39 Км, 45 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 04.45
Жовті Води 1 04.56 2 хв  04.58 11 хв 
Савро 05.11 2 хв  05.13 26 хв 
6 Км 05.20 1 хв  05.21 35 хв 
Рядова 05.28 2 хв  05.30 43 хв 
20 Км Роз'їзд 05.40 2 хв  05.42 55 хв 
27 Км 05.49 2 хв  05.51 1 г  4 хв 
Грекувата 06.01 2 хв  06.03 1 г  16 хв 
39 Км 06.11 1 хв  06.12 1 г  26 хв 
45 Км 06.18 1 хв  06.19 1 г  33 хв 
Червоний Шахтар 06.29 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6811 П'ятихатки-Пас. — Червоний Шахтар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031