У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6812 Червоний Шахтар — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6812 сполученням Червоний Шахтар - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Червоний Шахтар о 07.22 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 09.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 45 Км, 39 Км, Грекувата, 27 Км, 20 Км Роз'їзд, Рядова, 6 Км, Савро, Жовті Води 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Червоний Шахтар 07.22
45 Км 07.30 1 хв  07.31 8 хв 
39 Км 07.37 1 хв  07.38 15 хв 
Грекувата 07.47 2 хв  07.49 25 хв 
27 Км 07.55 2 хв  07.57 33 хв 
20 Км Роз'їзд 08.05 2 хв  08.07 43 хв 
Рядова 08.18 2 хв  08.20 56 хв 
6 Км 08.26 2 хв  08.28 1 г  4 хв 
Савро 08.34 5 хв  08.39 1 г  12 хв 
Жовті Води 1 08.52 2 хв  08.54 1 г  30 хв 
П'ятихатки-Пас. 09.06 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6812 Червоний Шахтар — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031