У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6812 Червоний Шахтар — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6812 сполученням Червоний Шахтар - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Червоний Шахтар о 07.22 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 09.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 45 Км, 39 Км, Грекувата, 27 Км, 20 Км Роз'їзд, Рядова, 6 Км, Савро, Жовті Води 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Червоний Шахтар 07.22
45 Км 07.31 1 хв  07.32 9 хв 
39 Км 07.37 1 хв  07.38 15 хв 
Грекувата 07.47 2 хв  07.49 25 хв 
27 Км 07.55 2 хв  07.57 33 хв 
20 Км Роз'їзд 08.05 2 хв  08.07 43 хв 
Рядова 08.18 2 хв  08.20 56 хв 
6 Км 08.26 2 хв  08.28 1 г  4 хв 
Савро 08.34 5 хв  08.39 1 г  12 хв 
Жовті Води 1 08.52 2 хв  08.54 1 г  30 хв 
П'ятихатки-Пас. 09.06 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6812 Червоний Шахтар — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031