У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6812 Гракове — Лосєве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гракове - Лосєве номер 6812 відправляється зі станції Гракове о 04.37 і прибуває на станцію Лосєве о 06.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6812 Гракове - Лосєве пролягає по таким станціям як Зелена Роща, Ковильний, Коробочкине, Малинівка, Чугуїв, Дачі, Есхар, Покровка, 41 Км, Мохнач, Зелений Колодязь, Світанок, Рогань, П'ятихатки Харків, Обрій, Лосєве-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 04.37
Зелена Роща 04.43 1 хв  04.44 6 хв 
Ковильний 04.47 1 хв  04.48 10 хв 
Коробочкине 04.54 1 хв  04.55 17 хв 
Малинівка 05.00 1 хв  05.01 23 хв 
Чугуїв 05.08 1 хв  05.09 31 хв 
Дачі 05.13 1 хв  05.14 36 хв 
Есхар 05.19 1 хв  05.20 42 хв 
Покровка 05.24 1 хв  05.25 47 хв 
41 Км 05.29 1 хв  05.30 52 хв 
Мохнач 05.33 2 хв  05.35 56 хв 
Зелений Колодязь 05.40 1 хв  05.41 1 г  3 хв 
Світанок 05.48 1 хв  05.49 1 г  11 хв 
Рогань 05.56 1 хв  05.57 1 г  19 хв 
П'ятихатки Харків 06.00 1 хв  06.01 1 г  23 хв 
Обрій 06.04 1 хв  06.05 1 г  27 хв 
Лосєве-2 06.08 4 хв  06.12 1 г  31 хв 
Лосєве 06.17 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6812 Гракове — Лосєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28