У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6813 П'ятихатки-Пас. — Червоний Шахтар Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6813 сполученням П'ятихатки-Пас. - Червоний Шахтар відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 14.53 і прибуває на станцію Червоний Шахтар о 16.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жовті Води 1, Савро, 6 Км, Рядова, 20 Км Роз'їзд, 27 Км, Грекувата, 39 Км, 45 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 14.53
Жовті Води 1 15.05 2 хв  15.07 12 хв 
Савро 15.20 2 хв  15.22 27 хв 
6 Км 15.29 1 хв  15.30 36 хв 
Рядова 15.36 2 хв  15.38 43 хв 
20 Км Роз'їзд 15.48 1 хв  15.49 55 хв 
27 Км 15.56 1 хв  15.57 1 г  3 хв 
Грекувата 16.07 2 хв  16.09 1 г  14 хв 
39 Км 16.17 1 хв  16.18 1 г  24 хв 
45 Км 16.24 1 хв  16.25 1 г  31 хв 
Червоний Шахтар 16.34 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6813 П'ятихатки-Пас. — Червоний Шахтар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031