У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6814 Червоний Шахтар — П'ятихатки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Червоний Шахтар - П'ятихатки номер 6814 відправляється зі станції Червоний Шахтар о 17.28 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 19.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 45 Км, 39 Км, Грекувата, 27 Км, 20 Км Роз'їзд, Рядова, 6 Км, Савро, Жовті Води 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Червоний Шахтар 17.28
45 Км 17.37 1 хв  17.38 9 хв 
39 Км 17.44 1 хв  17.45 16 хв 
Грекувата 17.53 2 хв  17.55 25 хв 
27 Км 18.05 1 хв  18.06 37 хв 
20 Км Роз'їзд 18.13 1 хв  18.14 45 хв 
Рядова 18.23 2 хв  18.25 55 хв 
6 Км 18.32 1 хв  18.33 1 г  4 хв 
Савро 18.41 2 хв  18.43 1 г  13 хв 
Жовті Води 1 18.56 2 хв  18.58 1 г  28 хв 
П'ятихатки-Пас. 19.10 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6814 Червоний Шахтар — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31