У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6814 Гракове — Лосєве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6814 сполученням Гракове - Лосєве відправляється зі станції Гракове о 05.16 і прибуває на станцію Лосєве о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Зелена Роща, Ковильний, Коробочкине, Малинівка, Чугуїв, Дачі, Есхар, Покровка, 41 Км, Мохнач, Зелений Колодязь, Світанок, Рогань, П'ятихатки Харків, Обрій, Лосєве-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 05.16
Зелена Роща 05.20 1 хв  05.21 4 хв 
Ковильний 05.24 1 хв  05.25 8 хв 
Коробочкине 05.30 1 хв  05.31 14 хв 
Малинівка 05.34 1 хв  05.35 18 хв 
Чугуїв 05.41 1 хв  05.42 25 хв 
Дачі 05.46 1 хв  05.47 30 хв 
Есхар 05.54 1 хв  05.55 38 хв 
Покровка 05.57 1 хв  05.58 41 хв 
41 Км 06.01 1 хв  06.02 45 хв 
Мохнач 06.08 1 хв  06.09 52 хв 
Зелений Колодязь 06.13 1 хв  06.14 57 хв 
Світанок 06.20 1 хв  06.21 1 г  4 хв 
Рогань 06.30 2 хв  06.32 1 г  14 хв 
П'ятихатки Харків 06.35 1 хв  06.36 1 г  19 хв 
Обрій 06.39 1 хв  06.40 1 г  23 хв 
Лосєве-2 06.43 5 хв  06.48 1 г  27 хв 
Лосєве 06.55 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6814 Гракове — Лосєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031