У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6814 Київ — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Яготин номер 6814 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.18 і прибуває на станцію Яготин о 19.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6814 Київ - Яготин пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Лівий Берег, Фармацевтична, Ім. Георгія Кірпи, Чубинське, Травнева, Новотроянда, Баришівка, Жовтневий, Хмелевик, 78 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

В період з 01.08 по 05.08.2022 змінюється розклад приміських поїздів: е/п № 6814 Київ - Яготин до станції Переяславська згідно діючого розкладу руху далі Переяславська 19.14/30 Яготин 19.43 (+15 хв.) е/п 6837 Яготин - Київ-Волинський наступним розклад Яготин 19.59 (+22 хв.) Переяславська 20.11/12 Березань 20.23/24 Баришівка 20.40/41 далі + 13 хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.18
Протасів Яр 17.22 2 хв  17.24 4 хв 
Київ-Деміївський 17.28 1 хв  17.29 10 хв 
Видубичі 17.32 2 хв  17.34 14 хв 
Лівий Берег 17.39 1 хв  17.39 21 хв 
Дарниця 17.44 3 хв  17.47 26 хв 
Фармацевтична 17.51 1 хв  17.51 33 хв 
Лісництво 17.54 1 хв  17.55 36 хв 
Ім. Георгія Кірпи 17.58 1 хв  17.59 40 хв 
Мала Олександрівка 18.02 1 хв  18.03 44 хв 
Чубинське 18.06 1 хв  18.07 48 хв 
Бориспіль 18.13 1 хв  18.14 55 хв 
Травнева 18.21 1 хв  18.22 1 г  3 хв 
Кучакове 18.24 1 хв  18.25 1 г  6 хв 
Новотроянда 18.31 1 хв  18.32 1 г  13 хв 
Селичівка 18.36 1 хв  18.37 1 г  18 хв 
Баришівка 18.40 1 хв  18.41 1 г  22 хв 
Коржі 18.44 1 хв  18.45 1 г  26 хв 
Жовтневий 18.49 1 хв  18.50 1 г  31 хв 
Березань 18.55 1 хв  18.56 1 г  37 хв 
Хмелевик 19.04 1 хв  19.05 1 г  46 хв 
Переяславська 19.12 1 хв  19.13 1 г  54 хв 
78 Км 19.16 1 хв  19.17 1 г  58 хв 
Ранковий 19.20 1 хв  19.21 2 г  2 хв 
Яготин 19.27 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6814 Київ-Пас. — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930