У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6814 Київ — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Гребінка номер 6814 відправляється зі станції Київ-Волинський о 15.55 і прибуває на станцію Гребінка о 19.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6814 Київ - Гребінка пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, Лісництво, Чубинське, Кучакове, Баришівка, Березань, 78 Км, Черняхівський, Мар'янівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху приміського поїзда Поїзд № 6814 Київ-Волинський - Гребінка до станції Київ-Деміївський згідно діючого розкладу руху далі Київ-Деміївський 16.18-16.19 Видубичі 16.22-16.24 Лівий Берег 16.30-16.31 Дарниця 16.37-16.44(+3) Фармацевтична 16.48,5-16.49 Лісництво 16.52-16.53 Г.Кірпи 16.56-16.57 М.Олександр. 17.01-17.02 Чубинський 17.05-17.06 Бориспіль 17.12-17.13 Травнева 17.21-17.22 Кучакове 17.25-17.26 Новотроянд. 17.32-17.33 Селичівка 17.37-17.38 Баришівка 17.41- 17.42 Коржі 17.45-17.46 Жовтневий 17.51-17.51,5 Березань 17.56-17.57 Хмелевик 18.03-18.04 Переяславська 18.10-18.11 З.п. 78 км 18.14,5-18.15,5 Ранковий 18.18,5-18.19 Яготин 18.25-18.27 Черняхов 18.36-18.37 Богданівка 18.42-18.43 Кононівка 18.51-18.52 Мар'янівка 19.03-19.04 Пар.Комуна 19.09-19.10 Сл.- Петрівка 19.13-19.14 Гребінка 19.20(+3)

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 15.55
Караваєві Дачі 15.59 1 хв  16.00 4 хв 
Київ-Пас. 16.06 3 хв  16.09 11 хв 
Протасів Яр 16.12 2 хв  16.14 17 хв 
Київ-Деміївський 16.18 1 хв  16.19 23 хв 
Видубичі 16.22 2 хв  16.24 27 хв 
Лівий Берег 16.29 1 хв  16.29 34 хв 
Дарниця 16.34 7 хв  16.41 39 хв 
Фармацевтична 16.45 1 хв  16.46 50 хв 
Лісництво 16.49 1 хв  16.50 54 хв 
Ім. Георгія Кірпи 16.53 1 хв  16.54 58 хв 
Мала Олександрівка 16.58 1 хв  16.59 1 г  3 хв 
Чубинське 17.02 1 хв  17.03 1 г  7 хв 
Бориспіль 17.09 1 хв  17.10 1 г  14 хв 
Травнева 17.18 1 хв  17.19 1 г  23 хв 
Кучакове 17.22 1 хв  17.23 1 г  27 хв 
Новотроянда 17.29 1 хв  17.30 1 г  34 хв 
Селичівка 17.34 1 хв  17.35 1 г  39 хв 
Баришівка 17.38 1 хв  17.39 1 г  43 хв 
Коржі 17.42 1 хв  17.43 1 г  47 хв 
Жовтневий 17.48 1 хв  17.49 1 г  53 хв 
Березань 17.53 1 хв  17.54 1 г  58 хв 
Хмелевик 18.00 1 хв  18.01 2 г  5 хв 
Переяславська 18.07 1 хв  18.08 2 г  12 хв 
78 Км 18.11 1 хв  18.12 2 г  16 хв 
Ранковий 18.15 1 хв  18.16 2 г  20 хв 
Яготин 18.22 2 хв  18.24 2 г  27 хв 
Черняхівський 18.33 1 хв  18.34 2 г  38 хв 
Богданівка 18.39 1 хв  18.40 2 г  44 хв 
Кононівка 18.48 1 хв  18.49 2 г  53 хв 
Мар'янівка 19.00 1 хв  19.01 3 г  5 хв 
Паризька Комуна 19.06 1 хв  19.07 3 г  11 хв 
Слобода-Петрівка 19.10 1 хв  19.11 3 г  15 хв 
Гребінка 19.17 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6814 Київ-Волинський — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031