У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6815 Гребінка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6815 сполученням Гребінка - Київ-Пас. відправляється зі станції Гребінка о 14.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мар'янівка, Черняхівський, Переяславська, Жовтневий, Селичівка, Травнева, Мала Олександрівка, Фармацевтична, Видубичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 14.10
Слобода-Петрівка 14.17 1 хв  14.18 7 хв 
Паризька Комуна 14.22 1 хв  14.23 12 хв 
Мар'янівка 14.28 1 хв  14.29 18 хв 
Кононівка 14.38 1 хв  14.39 28 хв 
Богданівка 14.45 1 хв  14.46 35 хв 
Черняхівський 14.50 1 хв  14.51 40 хв 
Ранковий 15.07 1 хв  15.08 57 хв 
78 Км 15.11 1 хв  15.12 1 г  1 хв 
Переяславська 15.15 1 хв  15.16 1 г  5 хв 
Хмелевик 15.21 1 хв  15.22 1 г  11 хв 
Березань 15.28 1 хв  15.29 1 г  18 хв 
Жовтневий 15.33 1 хв  15.34 1 г  23 хв 
Коржі 15.39 1 хв  15.40 1 г  29 хв 
Баришівка 15.43 1 хв  15.44 1 г  33 хв 
Селичівка 15.48 1 хв  15.49 1 г  38 хв 
Новотроянда 15.53 1 хв  15.54 1 г  43 хв 
Кучакове 16.00 1 хв  16.01 1 г  50 хв 
Травнева 16.04 1 хв  16.04 1 г  54 хв 
Бориспіль 16.11 1 хв  16.12 2 г  1 хв 
Чубинське 16.18 1 хв  16.19 2 г  8 хв 
Мала Олександрівка 16.22 1 хв  16.23 2 г  12 хв 
Ім. Георгія Кірпи 16.26 1 хв  16.27 2 г  16 хв 
Лісництво 16.33 1 хв  16.33 2 г  23 хв 
Фармацевтична 16.36 1 хв  16.37 2 г  26 хв 
Дарниця 16.41 7 хв  16.48 2 г  31 хв 
Лівий Берег 16.53 1 хв  16.53 2 г  43 хв 
Видубичі 16.58 2 хв  17.00 2 г  48 хв 
Київ-Деміївський 17.03 1 хв  17.04 2 г  53 хв 
Протасів Яр 17.08 1 хв  17.09 2 г  58 хв 
Київ-Пас. 17.14 3 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6815 Гребінка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031