У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6815 Гребінка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гребінка - Київ номер 6815 відправляється зі станції Гребінка о 15.41 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6815 Гребінка - Київ пролягає по таким станціям як Мар'янівка, Черняхівський, 78 Км, Березань, Баришівка, Кучакове, Чубинське, Лісництво, Дарниця, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 15.41
Слобода-Петрівка 15.48 1 хв  15.49 7 хв 
Паризька Комуна 15.53 1 хв  15.54 12 хв 
Мар'янівка 15.59 1 хв  16.00 18 хв 
Кононівка 16.09 1 хв  16.10 28 хв 
Богданівка 16.16 1 хв  16.17 35 хв 
Черняхівський 16.23 1 хв  16.24 42 хв 
Яготин 16.33 1 хв  16.34 52 хв 
Ранковий 16.38 1 хв  16.39 57 хв 
78 Км 16.42 1 хв  16.43 1 г  1 хв 
Переяславська 16.46 1 хв  16.47 1 г  5 хв 
Хмелевик 16.52 1 хв  16.53 1 г  11 хв 
Березань 16.59 1 хв  17.00 1 г  18 хв 
Жовтневий 17.03 1 хв  17.04 1 г  22 хв 
Коржі 17.09 1 хв  17.10 1 г  28 хв 
Баришівка 17.16 16 хв  17.32 1 г  35 хв 
Селичівка 17.36 1 хв  17.37 1 г  55 хв 
Новотроянда 17.41 1 хв  17.42 2 г 
Кучакове 17.49 1 хв  17.50 2 г  8 хв 
Травнева 17.52 1 хв  17.53 2 г  11 хв 
Бориспіль 18.01 1 хв  18.02 2 г  20 хв 
Чубинське 18.10 1 хв  18.11 2 г  29 хв 
Мала Олександрівка 18.14 1 хв  18.15 2 г  33 хв 
Ім. Георгія Кірпи 18.18 1 хв  18.19 2 г  37 хв 
Лісництво 18.22 1 хв  18.23 2 г  41 хв 
ДВРЗ 18.28 2 хв  18.30 2 г  47 хв 
Депо Дарниця 18.32 1 хв  18.33 2 г  51 хв 
Дарниця 18.38 7 хв  18.45 2 г  57 хв 
Лівий Берег 18.49 1 хв  18.50 3 г  8 хв 
Видубичі 18.55 2 хв  18.57 3 г  14 хв 
Київ-Деміївський 19.00 1 хв  19.01 3 г  19 хв 
Протасів Яр 19.05 1 хв  19.06 3 г  24 хв 
Київ-Пас. 19.11 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6815 Гребінка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930