У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6815 Яготин — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6815 сполученням Яготин - Київ-Пас. відправляється зі станції Яготин о 15.02 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 78 Км, Хмелевик, Жовтневий, Баришівка, Новотроянда, Травнева, Чубинське, Ім. Георгія Кірпи, Фармацевтична, Лівий Берег, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Яготин 15.02
Ранковий 15.07 1 хв  15.08 5 хв 
78 Км 15.11 1 хв  15.12 9 хв 
Переяславська 15.15 1 хв  15.16 13 хв 
Хмелевик 15.21 1 хв  15.22 19 хв 
Березань 15.28 1 хв  15.29 26 хв 
Жовтневий 15.33 1 хв  15.34 31 хв 
Коржі 15.39 1 хв  15.40 37 хв 
Баришівка 15.43 1 хв  15.44 41 хв 
Селичівка 15.48 1 хв  15.49 46 хв 
Новотроянда 15.53 1 хв  15.54 51 хв 
Кучакове 16.00 1 хв  16.01 58 хв 
Травнева 16.04 1 хв  16.04 1 г  2 хв 
Бориспіль 16.11 1 хв  16.12 1 г  9 хв 
Чубинське 16.18 1 хв  16.19 1 г  16 хв 
Мала Олександрівка 16.22 1 хв  16.23 1 г  20 хв 
Ім. Георгія Кірпи 16.26 1 хв  16.27 1 г  24 хв 
Лісництво 16.33 1 хв  16.33 1 г  31 хв 
Фармацевтична 16.36 1 хв  16.37 1 г  34 хв 
Дарниця 16.41 7 хв  16.48 1 г  39 хв 
Лівий Берег 16.53 1 хв  16.53 1 г  51 хв 
Видубичі 16.58 2 хв  17.00 1 г  56 хв 
Київ-Деміївський 17.03 1 хв  17.04 2 г  1 хв 
Протасів Яр 17.08 1 хв  17.09 2 г  6 хв 
Київ-Пас. 17.14 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6815 Яготин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031