У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6816 Гракове — Лосєве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6816 сполученням Гракове - Лосєве відправляється зі станції Гракове о 10.14 і прибуває на станцію Лосєве о 11.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Зелена Роща, Ковильний, Коробочкине, Малинівка, Чугуїв, Дачі, Есхар, Покровка, 41 Км, Мохнач, Зелений Колодязь, Світанок, Рогань, П'ятихатки Харків, Обрій, Лосєве-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 10.14
Зелена Роща 10.18 1 хв  10.19 4 хв 
Ковильний 10.22 1 хв  10.23 8 хв 
Коробочкине 10.27 1 хв  10.28 13 хв 
Малинівка 10.31 1 хв  10.32 17 хв 
Чугуїв 10.38 1 хв  10.39 24 хв 
Дачі 10.46 1 хв  10.47 32 хв 
Есхар 10.54 1 хв  10.55 40 хв 
Покровка 10.57 1 хв  10.58 43 хв 
41 Км 11.01 1 хв  11.02 47 хв 
Мохнач 11.08 3 хв  11.11 54 хв 
Зелений Колодязь 11.15 1 хв  11.16 1 г  1 хв 
Світанок 11.22 1 хв  11.23 1 г  8 хв 
Рогань 11.31 1 хв  11.32 1 г  17 хв 
П'ятихатки Харків 11.35 1 хв  11.36 1 г  21 хв 
Обрій 11.39 1 хв  11.40 1 г  25 хв 
Лосєве-2 11.43 5 хв  11.48 1 г  29 хв 
Лосєве 11.53 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6816 Гракове — Лосєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031