У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6817 Гребінка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гребінка - Київ номер 6817 відправляється зі станції Гребінка о 16.43 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 20.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6817 Гребінка - Київ пролягає по таким станціям як Мар'янівка, Черняхівський, 78 Км, Березань, Баришівка, Кучакове, Чубинське, Лісництво, Дарниця, Київ-Деміївський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 16.43
Слобода-Петрівка 16.50 1 хв  16.51 7 хв 
Паризька Комуна 16.55 1 хв  16.56 12 хв 
Мар'янівка 17.01 1 хв  17.02 18 хв 
Кононівка 17.11 1 хв  17.12 28 хв 
Богданівка 17.18 1 хв  17.19 35 хв 
Черняхівський 17.23 1 хв  17.24 40 хв 
Яготин 17.33 2 хв  17.35 50 хв 
Ранковий 17.41 1 хв  17.42 58 хв 
78 Км 17.45 1 хв  17.46 1 г  2 хв 
Переяславська 17.49 1 хв  17.50 1 г  6 хв 
Хмелевик 17.55 1 хв  17.56 1 г  12 хв 
Березань 18.02 1 хв  18.03 1 г  19 хв 
Жовтневий 18.07 1 хв  18.08 1 г  24 хв 
Коржі 18.13 1 хв  18.14 1 г  30 хв 
Баришівка 18.17 1 хв  18.18 1 г  34 хв 
Селичівка 18.22 1 хв  18.23 1 г  39 хв 
Новотроянда 18.27 1 хв  18.28 1 г  44 хв 
Кучакове 18.34 1 хв  18.35 1 г  51 хв 
Травнева 18.38 1 хв  18.38 1 г  55 хв 
Бориспіль 18.45 1 хв  18.46 2 г  2 хв 
Чубинське 18.51 1 хв  18.52 2 г  8 хв 
Мала Олександрівка 18.54 1 хв  18.55 2 г  11 хв 
Ім. Георгія Кірпи 18.58 1 хв  18.59 2 г  15 хв 
Лісництво 19.02 1 хв  19.03 2 г  19 хв 
ДВРЗ 19.09 1 хв  19.10 2 г  26 хв 
Депо Дарниця 19.12 1 хв  19.13 2 г  29 хв 
Дарниця 19.17 7 хв  19.24 2 г  34 хв 
Лівий Берег 19.29 1 хв  19.30 2 г  46 хв 
Видубичі 19.36 1 хв  19.36 2 г  53 хв 
Київ-Деміївський 19.40 1 хв  19.41 2 г  57 хв 
Протасів Яр 19.45 1 хв  19.46 3 г  2 хв 
Київ-Пас. 19.51 3 хв  19.54 3 г  8 хв 
Караваєві Дачі 20.00 1 хв  20.01 3 г  17 хв 
Київ-Волинський 20.05 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6817 Гребінка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031