У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6818 Київ — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Гребінка номер 6818 відправляється зі станції Київ-Волинський о 18.30 і прибуває на станцію Гребінка о 21.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6818 Київ - Гребінка пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, Лісництво, Чубинське, Кучакове, Баришівка, Березань, 78 Км, Черняхівський, Мар'янівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 18.30
Караваєві Дачі 18.34 1 хв  18.35 4 хв 
Київ-Пас. 18.40 3 хв  18.43 10 хв 
Протасів Яр 18.46 2 хв  18.48 16 хв 
Київ-Деміївський 18.52 2 хв  18.54 22 хв 
Видубичі 18.57 2 хв  18.59 27 хв 
Лівий Берег 19.03 1 хв  19.04 33 хв 
Дарниця 19.09 4 хв  19.13 39 хв 
Фармацевтична 19.17 1 хв  19.18 47 хв 
Лісництво 19.21 1 хв  19.22 51 хв 
Ім. Георгія Кірпи 19.26 1 хв  19.27 56 хв 
Мала Олександрівка 19.30 1 хв  19.31 1 г 
Чубинське 19.34 1 хв  19.35 1 г  4 хв 
Бориспіль 19.40 1 хв  19.41 1 г  10 хв 
Травнева 19.48 1 хв  19.49 1 г  18 хв 
Кучакове 19.52 1 хв  19.53 1 г  22 хв 
Новотроянда 19.59 1 хв  20.00 1 г  29 хв 
Селичівка 20.03 2 хв  20.05 1 г  33 хв 
Баришівка 20.08 1 хв  20.09 1 г  38 хв 
Коржі 20.12 1 хв  20.13 1 г  42 хв 
Жовтневий 20.17 1 хв  20.18 1 г  47 хв 
Березань 20.24 1 хв  20.25 1 г  54 хв 
Хмелевик 20.32 1 хв  20.33 2 г  2 хв 
Переяславська 20.39 1 хв  20.40 2 г  9 хв 
78 Км 20.43 1 хв  20.44 2 г  13 хв 
Ранковий 20.48 1 хв  20.48 2 г  18 хв 
Яготин 20.54 2 хв  20.56 2 г  24 хв 
Черняхівський 21.05 1 хв  21.06 2 г  35 хв 
Богданівка 21.10 1 хв  21.11 2 г  40 хв 
Кононівка 21.17 1 хв  21.18 2 г  47 хв 
Мар'янівка 21.27 1 хв  21.28 2 г  57 хв 
Паризька Комуна 21.33 1 хв  21.34 3 г  3 хв 
Слобода-Петрівка 21.37 1 хв  21.38 3 г  7 хв 
Гребінка 21.45 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6818 Київ-Волинський — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031