У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6819 Гребінка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6819 сполученням Гребінка - Київ-Пас. відправляється зі станції Гребінка о 16.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мар'янівка, Черняхівський, 78 Км, Березань, Баришівка, Кучакове, Чубинське, Лісництво, Дарниця, Київ-Деміївський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 16.42
Слобода-Петрівка 16.49 1 хв  16.50 7 хв 
Паризька Комуна 16.54 1 хв  16.55 12 хв 
Мар'янівка 17.00 1 хв  17.01 18 хв 
Кононівка 17.10 1 хв  17.11 28 хв 
Богданівка 17.17 1 хв  17.18 35 хв 
Черняхівський 17.22 1 хв  17.23 40 хв 
Яготин 17.33 2 хв  17.35 51 хв 
Ранковий 17.41 1 хв  17.42 59 хв 
78 Км 17.45 1 хв  17.46 1 г  3 хв 
Переяславська 17.49 1 хв  17.50 1 г  7 хв 
Хмелевик 17.55 1 хв  17.56 1 г  13 хв 
Березань 18.02 1 хв  18.03 1 г  20 хв 
Жовтневий 18.07 1 хв  18.08 1 г  25 хв 
Коржі 18.13 1 хв  18.14 1 г  31 хв 
Баришівка 18.17 1 хв  18.18 1 г  35 хв 
Селичівка 18.22 1 хв  18.23 1 г  40 хв 
Новотроянда 18.27 1 хв  18.28 1 г  45 хв 
Кучакове 18.34 1 хв  18.35 1 г  52 хв 
Травнева 18.38 1 хв  18.38 1 г  56 хв 
Бориспіль 18.45 1 хв  18.46 2 г  3 хв 
Чубинське 18.51 1 хв  18.52 2 г  9 хв 
Мала Олександрівка 18.54 1 хв  18.55 2 г  12 хв 
Ім. Георгія Кірпи 18.58 1 хв  18.59 2 г  16 хв 
Лісництво 19.02 1 хв  19.03 2 г  20 хв 
ДВРЗ 19.09 1 хв  19.10 2 г  27 хв 
Депо Дарниця 19.12 1 хв  19.13 2 г  30 хв 
Дарниця 19.17 3 хв  19.20 2 г  35 хв 
Лівий Берег 19.25 1 хв  19.26 2 г  43 хв 
Видубичі 19.31 1 хв  19.32 2 г  49 хв 
Київ-Деміївський 19.35 4 хв  19.39 2 г  53 хв 
Протасів Яр 19.43 1 хв  19.44 3 г  1 хв 
Київ-Пас. 19.49 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6819 Гребінка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031