У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6819 Яготин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Яготин - Київ номер 6819 відправляється зі станції Яготин о 11.15 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 13.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6819 Яготин - Київ пролягає по таким станціям як 78 Км, Хмелевик, Жовтневий, Баришівка, Новотроянда, Травнева, Чубинське, Ім. Георгія Кірпи, ДВРЗ, Дарниця, Видубичі, Протасів Яр, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Яготин 11.15
Ранковий 11.21 2 хв  11.23 6 хв 
78 Км 11.25 1 хв  11.25 10 хв 
Переяславська 11.28 1 хв  11.29 13 хв 
Хмелевик 11.34 1 хв  11.35 19 хв 
Березань 11.41 1 хв  11.42 26 хв 
Жовтневий 11.46 1 хв  11.46 31 хв 
Коржі 11.51 1 хв  11.52 36 хв 
Баришівка 11.57 1 хв  11.58 42 хв 
Селичівка 12.01 1 хв  12.02 46 хв 
Новотроянда 12.07 1 хв  12.08 52 хв 
Кучакове 12.14 1 хв  12.15 59 хв 
Травнева 12.19 1 хв  12.20 1 г  4 хв 
Бориспіль 12.27 1 хв  12.28 1 г  12 хв 
Чубинське 12.35 1 хв  12.36 1 г  20 хв 
Мала Олександрівка 12.39 1 хв  12.40 1 г  24 хв 
Ім. Георгія Кірпи 12.43 1 хв  12.44 1 г  28 хв 
Лісництво 12.47 1 хв  12.48 1 г  32 хв 
ДВРЗ 12.54 1 хв  12.55 1 г  39 хв 
Депо Дарниця 12.56 3 хв  12.59 1 г  41 хв 
Дарниця 13.03 10 хв  13.13 1 г  48 хв 
Лівий Берег 13.17 1 хв  13.18 2 г  2 хв 
Видубичі 13.23 2 хв  13.25 2 г  8 хв 
Київ-Деміївський 13.28 1 хв  13.29 2 г  13 хв 
Протасів Яр 13.33 1 хв  13.34 2 г  18 хв 
Київ-Пас. 13.38 2 хв  13.40 2 г  23 хв 
Караваєві Дачі 13.46 1 хв  13.47 2 г  31 хв 
Київ-Волинський 13.51 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6819 Яготин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31