У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6822 Київ-Пас. — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6822 сполученням Київ-Пас. - Гребінка відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.45 і прибуває на станцію Гребінка о 23.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Видубичі, Фармацевтична, Мала Олександрівка, Травнева, Селичівка, Жовтневий, Переяславська, Яготин, Кононівка, Слобода-Петрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.45
Протасів Яр 20.50 1 хв  20.51 5 хв 
Київ-Деміївський 20.56 3 хв  20.59 11 хв 
Видубичі 21.02 3 хв  21.05 17 хв 
Лівий Берег 21.09 1 хв  21.09 24 хв 
Дарниця 21.14 3 хв  21.17 29 хв 
Фармацевтична 21.21 1 хв  21.21 36 хв 
Лісництво 21.24 1 хв  21.25 39 хв 
Ім. Георгія Кірпи 21.28 1 хв  21.29 43 хв 
Мала Олександрівка 21.32 1 хв  21.33 47 хв 
Чубинське 21.36 1 хв  21.37 51 хв 
Бориспіль 21.42 1 хв  21.43 57 хв 
Травнева 21.50 1 хв  21.51 1 г  5 хв 
Кучакове 21.54 1 хв  21.55 1 г  9 хв 
Новотроянда 22.01 1 хв  22.02 1 г  16 хв 
Селичівка 22.06 1 хв  22.07 1 г  21 хв 
Баришівка 22.10 1 хв  22.11 1 г  25 хв 
Коржі 22.14 1 хв  22.15 1 г  29 хв 
Жовтневий 22.20 1 хв  22.21 1 г  35 хв 
Березань 22.25 1 хв  22.26 1 г  40 хв 
Хмелевик 22.33 1 хв  22.34 1 г  48 хв 
Переяславська 22.40 1 хв  22.41 1 г  55 хв 
78 Км 22.45 1 хв  22.46 2 г 
Ранковий 22.49 1 хв  22.49 2 г  4 хв 
Яготин 22.55 15 хв  23.10 2 г  10 хв 
Черняхівський 23.19 1 хв  23.20 2 г  34 хв 
Богданівка 23.24 1 хв  23.25 2 г  39 хв 
Кононівка 23.31 1 хв  23.32 2 г  46 хв 
Мар'янівка 23.41 1 хв  23.42 2 г  56 хв 
Паризька Комуна 23.47 1 хв  23.48 3 г  2 хв 
Слобода-Петрівка 23.51 1 хв  23.52 3 г  6 хв 
Гребінка 23.58 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6822 Київ-Пас. — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031