У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6822 Київ — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Київ - Яготин номер 6822 відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.40 і прибуває на станцію Яготин о 22.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6822 Київ - Яготин пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Лівий Берег, Фармацевтична, Ім. Георгія Кірпи, Чубинське, Травнева, Новотроянда, Баришівка, Жовтневий, Хмелевик, 78 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.40
Протасів Яр 20.44 2 хв  20.46 4 хв 
Київ-Деміївський 20.50 1 хв  20.51 10 хв 
Видубичі 20.54 2 хв  20.56 14 хв 
Лівий Берег 20.59 1 хв  21.00 19 хв 
Дарниця 21.06 3 хв  21.09 26 хв 
Фармацевтична 21.12 1 хв  21.13 32 хв 
Лісництво 21.16 1 хв  21.17 36 хв 
Ім. Георгія Кірпи 21.20 1 хв  21.21 40 хв 
Мала Олександрівка 21.25 1 хв  21.26 45 хв 
Чубинське 21.29 1 хв  21.30 49 хв 
Бориспіль 21.36 1 хв  21.37 56 хв 
Травнева 21.44 1 хв  21.45 1 г  4 хв 
Кучакове 21.49 1 хв  21.50 1 г  9 хв 
Новотроянда 21.56 1 хв  21.57 1 г  16 хв 
Селичівка 22.01 1 хв  22.02 1 г  21 хв 
Баришівка 22.06 1 хв  22.07 1 г  26 хв 
Коржі 22.10 1 хв  22.11 1 г  30 хв 
Жовтневий 22.16 1 хв  22.17 1 г  36 хв 
Березань 22.22 1 хв  22.23 1 г  42 хв 
Хмелевик 22.30 1 хв  22.31 1 г  50 хв 
Переяславська 22.37 1 хв  22.38 1 г  57 хв 
78 Км 22.41 1 хв  22.42 2 г  1 хв 
Ранковий 22.45 1 хв  22.46 2 г  5 хв 
Яготин 22.53 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6822 Київ-Пас. — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031