У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6822 Київ — Яготин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Яготин номер 6822 відправляється зі станції Київ-Волинський о 12.09 і прибуває на станцію Яготин о 14.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6822 Київ - Яготин пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Фармацевтична, Ім. Георгія Кірпи, Чубинське, Травнева, Новотроянда, Баришівка, Жовтневий, Хмелевик, 78 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 12.09
Караваєві Дачі 12.13 1 хв  12.14 4 хв 
Київ-Пас. 12.20 3 хв  12.23 11 хв 
Протасів Яр 12.27 1 хв  12.28 18 хв 
Київ-Деміївський 12.33 1 хв  12.34 24 хв 
Видубичі 12.37 2 хв  12.39 28 хв 
Лівий Берег 12.43 1 хв  12.44 34 хв 
Дарниця 12.51 3 хв  12.54 42 хв 
Фармацевтична 12.57 1 хв  12.58 48 хв 
Лісництво 13.01 1 хв  13.02 52 хв 
Ім. Георгія Кірпи 13.05 1 хв  13.06 56 хв 
Мала Олександрівка 13.10 1 хв  13.11 1 г  1 хв 
Чубинське 13.14 1 хв  13.15 1 г  5 хв 
Бориспіль 13.22 1 хв  13.23 1 г  13 хв 
Травнева 13.30 1 хв  13.31 1 г  21 хв 
Кучакове 13.34 1 хв  13.35 1 г  25 хв 
Новотроянда 13.41 1 хв  13.42 1 г  32 хв 
Селичівка 13.46 1 хв  13.47 1 г  37 хв 
Баришівка 13.51 17 хв  14.08 1 г  42 хв 
Коржі 14.11 1 хв  14.12 2 г  2 хв 
Жовтневий 14.17 1 хв  14.18 2 г  8 хв 
Березань 14.23 1 хв  14.24 2 г  14 хв 
Хмелевик 14.30 1 хв  14.31 2 г  21 хв 
Переяславська 14.37 1 хв  14.38 2 г  28 хв 
78 Км 14.40 1 хв  14.41 2 г  31 хв 
Ранковий 14.44 1 хв  14.45 2 г  35 хв 
Яготин 14.50 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6822 Київ-Волинський — Яготин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930