У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6823 Яготин — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6823 сполученням Яготин - Київ-Волинський відправляється зі станції Яготин о 21.08 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 23.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 78 Км, Хмелевик, Жовтневий, Баришівка, Бориспіль, Мала Олександрівка, Депо Дарниця, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Яготин 21.08
Ранковий 21.13 1 хв  21.14 5 хв 
78 Км 21.17 1 хв  21.17 9 хв 
Переяславська 21.20 1 хв  21.21 12 хв 
Хмелевик 21.25 1 хв  21.26 17 хв 
Березань 21.32 1 хв  21.33 24 хв 
Жовтневий 21.37 1 хв  21.37 29 хв 
Коржі 21.42 1 хв  21.43 34 хв 
Баришівка 21.46 1 хв  21.47 38 хв 
Новотроянда 21.53 1 хв  21.54 45 хв 
Бориспіль 22.08 1 хв  22.09 1 г 
Чубинське 22.14 1 хв  22.14 1 г  6 хв 
Мала Олександрівка 22.16 1 хв  22.17 1 г  8 хв 
Ім. Георгія Кірпи 22.20 1 хв  22.21 1 г  12 хв 
Депо Дарниця 22.31 2 хв  22.33 1 г  23 хв 
Дарниця 22.36 13 хв  22.49 1 г  28 хв 
Лівий Берег 22.54 1 хв  22.55 1 г  46 хв 
Видубичі 23.00 1 хв  23.01 1 г  52 хв 
Київ-Деміївський 23.04 1 хв  23.05 1 г  56 хв 
Протасів Яр 23.09 1 хв  23.10 2 г  1 хв 
Київ-Пас. 23.14 3 хв  23.17 2 г  6 хв 
Караваєві Дачі 23.23 1 хв  23.24 2 г  15 хв 
Київ-Волинський 23.28 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6823 Яготин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031