У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6828 Гракове — Лосєве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6828 сполученням Гракове - Лосєве відправляється зі станції Гракове о 17.49 і прибуває на станцію Лосєве о 19.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Зелена Роща, Ковильний, Коробочкине, Малинівка, Чугуїв, Дачі, Есхар, Покровка, 41 Км, Мохнач, Зелений Колодязь, Світанок, Рогань, П'ятихатки Харків, Обрій, Лосєве-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 17.49
Зелена Роща 17.53 1 хв  17.54 4 хв 
Ковильний 17.57 1 хв  17.58 8 хв 
Коробочкине 18.02 1 хв  18.03 13 хв 
Малинівка 18.06 1 хв  18.07 17 хв 
Чугуїв 18.14 1 хв  18.15 25 хв 
Дачі 18.19 1 хв  18.20 30 хв 
Есхар 18.27 1 хв  18.28 38 хв 
Покровка 18.30 1 хв  18.31 41 хв 
41 Км 18.34 1 хв  18.35 45 хв 
Мохнач 18.41 1 хв  18.42 52 хв 
Зелений Колодязь 18.46 1 хв  18.47 57 хв 
Світанок 18.53 1 хв  18.54 1 г  4 хв 
Рогань 19.04 2 хв  19.06 1 г  15 хв 
П'ятихатки Харків 19.09 1 хв  19.10 1 г  20 хв 
Обрій 19.13 1 хв  19.14 1 г  24 хв 
Лосєве-2 19.17 1 хв  19.18 1 г  28 хв 
Лосєве 19.23 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6828 Гракове — Лосєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031