У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6828 Гракове — Лосєве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6828 сполученням Гракове - Лосєве відправляється зі станції Гракове о 17.49 і прибуває на станцію Лосєве о 19.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Зелена Роща, Ковильний, Коробочкине, Малинівка, Чугуїв, Дачі, Есхар, Покровка, 41 Км, Мохнач, Зелений Колодязь, Світанок, Рогань, П'ятихатки Харків, Обрій, Лосєве-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 17.49
Зелена Роща 17.53 1 хв  17.54 4 хв 
Ковильний 17.57 1 хв  17.58 8 хв 
Коробочкине 18.02 1 хв  18.03 13 хв 
Малинівка 18.06 1 хв  18.07 17 хв 
Чугуїв 18.14 1 хв  18.15 25 хв 
Дачі 18.19 1 хв  18.20 30 хв 
Есхар 18.27 1 хв  18.28 38 хв 
Покровка 18.30 1 хв  18.31 41 хв 
41 Км 18.34 1 хв  18.35 45 хв 
Мохнач 18.41 1 хв  18.42 52 хв 
Зелений Колодязь 18.46 1 хв  18.47 57 хв 
Світанок 18.53 1 хв  18.54 1 г  4 хв 
Рогань 19.04 2 хв  19.06 1 г  15 хв 
П'ятихатки Харків 19.09 1 хв  19.10 1 г  20 хв 
Обрій 19.13 1 хв  19.14 1 г  24 хв 
Лосєве-2 19.17 1 хв  19.18 1 г  28 хв 
Лосєве 19.23 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6828 Гракове — Лосєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930