У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6829 Лосєве — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6829 сполученням Лосєве - Гракове відправляється зі станції Лосєве о 17.41 і прибуває на станцію Гракове о 19.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лосєве-2, Обрій, П'ятихатки Харків, Рогань, Світанок, Зелений Колодязь, Мохнач, 41 Км, Покровка, Есхар, Дачі, Чугуїв, Малинівка, Коробочкине, Ковильний, Зелена Роща.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лосєве 17.41
Лосєве-2 17.45 1 хв  17.46 4 хв 
Обрій 17.49 1 хв  17.50 8 хв 
П'ятихатки Харків 17.53 1 хв  17.54 12 хв 
Рогань 17.58 1 хв  17.59 17 хв 
Світанок 18.06 1 хв  18.07 25 хв 
Зелений Колодязь 18.14 1 хв  18.15 33 хв 
Мохнач 18.19 1 хв  18.20 38 хв 
41 Км 18.23 1 хв  18.24 42 хв 
Покровка 18.26 1 хв  18.27 45 хв 
Есхар 18.30 1 хв  18.31 49 хв 
Дачі 18.34 1 хв  18.35 53 хв 
Чугуїв 18.42 1 хв  18.43 1 г  1 хв 
Малинівка 18.47 1 хв  18.48 1 г  6 хв 
Коробочкине 18.54 1 хв  18.55 1 г  13 хв 
Ковильний 18.58 1 хв  18.59 1 г  17 хв 
Зелена Роща 19.03 1 хв  19.04 1 г  22 хв 
Гракове 19.08 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6829 Лосєве — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031