У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6829 Лосєве — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6829 сполученням Лосєве - Гракове відправляється зі станції Лосєве о 17.41 і прибуває на станцію Гракове о 19.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лосєве-2, Обрій, П'ятихатки Харків, Рогань, Світанок, Зелений Колодязь, Мохнач, 41 Км, Покровка, Есхар, Дачі, Чугуїв, Малинівка, Коробочкине, Ковильний, Зелена Роща.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лосєве 17.41
Лосєве-2 17.45 1 хв  17.46 4 хв 
Обрій 17.49 1 хв  17.50 8 хв 
П'ятихатки Харків 17.53 1 хв  17.54 12 хв 
Рогань 17.58 1 хв  17.59 17 хв 
Світанок 18.06 1 хв  18.07 25 хв 
Зелений Колодязь 18.14 1 хв  18.15 33 хв 
Мохнач 18.19 1 хв  18.20 38 хв 
41 Км 18.23 1 хв  18.24 42 хв 
Покровка 18.26 1 хв  18.27 45 хв 
Есхар 18.30 1 хв  18.31 49 хв 
Дачі 18.34 1 хв  18.35 53 хв 
Чугуїв 18.42 1 хв  18.43 1 г  1 хв 
Малинівка 18.47 1 хв  18.48 1 г  6 хв 
Коробочкине 18.54 1 хв  18.55 1 г  13 хв 
Ковильний 18.58 1 хв  18.59 1 г  17 хв 
Зелена Роща 19.03 1 хв  19.04 1 г  22 хв 
Гракове 19.08 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6829 Лосєве — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930