У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6830 Гракове — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6830 сполученням Гракове - Харків-Левада відправляється зі станції Гракове о 19.43 і прибуває на станцію Харків-Левада о 21.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ковильний, Малинівка, Дачі, Покровка, Мохнач, 13 Км, 3 Км, Передвузлова, Харків-Вантажний.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 19.43
Зелена Роща 19.48 1 хв  19.49 5 хв 
Ковильний 19.52 1 хв  19.53 9 хв 
Коробочкине 19.58 1 хв  19.59 15 хв 
Малинівка 20.01 1 хв  20.02 18 хв 
Чугуїв 20.09 1 хв  20.10 26 хв 
Дачі 20.14 1 хв  20.15 31 хв 
Есхар 20.20 1 хв  20.21 37 хв 
Покровка 20.23 1 хв  20.24 40 хв 
41 Км 20.27 1 хв  20.28 44 хв 
Мохнач 20.32 1 хв  20.33 49 хв 
Зелений Колодязь 20.37 1 хв  20.38 54 хв 
13 Км 20.42 1 хв  20.43 59 хв 
Тернове 20.48 1 хв  20.49 1 г  5 хв 
3 Км 20.58 1 хв  20.59 1 г  15 хв 
Безлюдівка 21.04 1 хв  21.05 1 г  21 хв 
Передвузлова 21.12 1 хв  21.13 1 г  29 хв 
Основа 21.18 2 хв  21.20 1 г  35 хв 
Харків-Вантажний 21.24 1 хв  21.25 1 г  41 хв 
Верещаківка-Левадська 21.29 2 хв  21.31 1 г  46 хв 
Харків-Левада 21.37 1 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6830 Гракове — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031