У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6830 Гракове — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6830 сполученням Гракове - Харків-Левада відправляється зі станції Гракове о 19.43 і прибуває на станцію Харків-Левада о 21.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ковильний, Малинівка, Дачі, Покровка, Мохнач, 13 Км, 5 Км, Безлюдівка, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 19.43
Зелена Роща 19.48 1 хв  19.49 5 хв 
Ковильний 19.52 1 хв  19.53 9 хв 
Коробочкине 19.58 1 хв  19.59 15 хв 
Малинівка 20.01 1 хв  20.02 18 хв 
Чугуїв 20.09 1 хв  20.10 26 хв 
Дачі 20.14 1 хв  20.15 31 хв 
Есхар 20.20 1 хв  20.21 37 хв 
Покровка 20.23 1 хв  20.24 40 хв 
41 Км 20.27 1 хв  20.28 44 хв 
Мохнач 20.32 1 хв  20.33 49 хв 
Зелений Колодязь 20.37 1 хв  20.38 54 хв 
13 Км 20.42 1 хв  20.43 59 хв 
Тернове 20.48 1 хв  20.49 1 г  5 хв 
5 Км 20.54 1 хв  20.55 1 г  11 хв 
3 Км 20.58 1 хв  20.59 1 г  15 хв 
Безлюдівка 21.04 1 хв  21.05 1 г  21 хв 
Передвузлова 21.12 1 хв  21.13 1 г  29 хв 
Основа 21.18 2 хв  21.20 1 г  35 хв 
Харків-Вантажний 21.24 1 хв  21.25 1 г  41 хв 
Верещаківка-Левадська 21.29 2 хв  21.31 1 г  46 хв 
Харків-Левада 21.37 1 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6830 Гракове — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031