У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6830 Гракове — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Гракове - Харків номер 6830 відправляється зі станції Гракове о 19.28 і прибуває на станцію Харків-Левада о 21.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6830 Гракове - Харків пролягає по таким станціям як Ковильний, Малинівка, Дачі, Покровка, Мохнач, 13 Км, 5 Км, Безлюдівка, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 19.28
Зелена Роща 19.33 1 хв  19.34 5 хв 
Ковильний 19.37 1 хв  19.38 9 хв 
Коробочкине 19.43 1 хв  19.44 15 хв 
Малинівка 19.46 1 хв  19.47 18 хв 
Чугуїв 19.54 1 хв  19.55 26 хв 
Дачі 19.59 1 хв  20.00 31 хв 
Есхар 20.05 1 хв  20.06 37 хв 
Покровка 20.08 1 хв  20.09 40 хв 
41 Км 20.12 1 хв  20.13 44 хв 
Мохнач 20.17 1 хв  20.18 49 хв 
Зелений Колодязь 20.22 1 хв  20.23 54 хв 
13 Км 20.27 1 хв  20.28 59 хв 
Тернове 20.33 1 хв  20.34 1 г  5 хв 
5 Км 20.39 1 хв  20.40 1 г  11 хв 
3 Км 20.43 1 хв  20.44 1 г  15 хв 
Безлюдівка 20.49 1 хв  20.50 1 г  21 хв 
Передвузлова 20.57 1 хв  20.58 1 г  29 хв 
Основа 21.03 2 хв  21.05 1 г  35 хв 
Харків-Вантажний 21.09 1 хв  21.10 1 г  41 хв 
Верещаківка-Левадська 21.14 2 хв  21.16 1 г  46 хв 
Харків-Левада 21.22 1 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6830 Гракове — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28