У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6832 Київ — Баришівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Баришівка номер 6832 відправляється зі станції Київ-Волинський о 05.16 і прибуває на станцію Баришівка о 06.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6832 Київ - Баришівка пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Лівий Берег, Дарниця, Чубинське, Бориспіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 05.16
Караваєві Дачі 05.20 1 хв  05.21 4 хв 
Київ-Пас. 05.27 2 хв  05.29 11 хв 
Протасів Яр 05.32 2 хв  05.34 16 хв 
Київ-Деміївський 05.38 1 хв  05.39 22 хв 
Видубичі 05.42 2 хв  05.44 26 хв 
Лівий Берег 05.48 1 хв  05.49 32 хв 
Дарниця 05.57 1 хв  05.58 41 хв 
Чубинське 06.14 1 хв  06.15 58 хв 
Бориспіль 06.23 1 хв  06.24 1 г  7 хв 
Баришівка 06.45 1 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6832 Київ-Волинський — Баришівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031