У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6832 Київ — Баришівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Баришівка номер 6832 відправляється зі станції Київ-Волинський о 05.20 і прибуває на станцію Баришівка о 06.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6832 Київ - Баришівка пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Лівий Берег, Дарниця, Чубинське, Бориспіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 05.20
Караваєві Дачі 05.24 1 хв  05.25 4 хв 
Київ-Пас. 05.31 2 хв  05.33 11 хв 
Протасів Яр 05.36 2 хв  05.38 16 хв 
Київ-Деміївський 05.44 1 хв  05.45 24 хв 
Видубичі 05.48 2 хв  05.50 28 хв 
Лівий Берег 05.55 1 хв  05.56 35 хв 
Дарниця 06.02 3 хв  06.05 42 хв 
Чубинське 06.20 1 хв  06.21 1 г 
Бориспіль 06.28 1 хв  06.29 1 г  8 хв 
Баришівка 06.50 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6832 Київ-Волинський — Баришівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031