У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6833 Баришівка — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6833 сполученням Баришівка - Київ-Волинський відправляється зі станції Баришівка о 07.43 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 09.23 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 10 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новотроянда, Травнева, Чубинське, Ім. Георгія Кірпи, ДВРЗ, Дарниця, Видубичі, Протасів Яр, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баришівка 07.43
Селичівка 07.47 1 хв  07.48 4 хв 
Новотроянда 07.51 1 хв  07.52 8 хв 
Кучакове 07.57 1 хв  07.58 14 хв 
Травнева 08.01 1 хв  08.02 18 хв 
Бориспіль 08.09 1 хв  08.10 26 хв 
Чубинське 08.15 1 хв  08.16 32 хв 
Мала Олександрівка 08.19 1 хв  08.20 36 хв 
Ім. Георгія Кірпи 08.23 1 хв  08.24 40 хв 
Лісництво 08.27 1 хв  08.28 44 хв 
ДВРЗ 08.32 1 хв  08.33 49 хв 
Депо Дарниця 08.35 2 хв  08.37 52 хв 
Дарниця 08.41 3 хв  08.44 58 хв 
Лівий Берег 08.48 1 хв  08.49 1 г  5 хв 
Видубичі 08.54 2 хв  08.56 1 г  11 хв 
Київ-Деміївський 08.58 2 хв  09.00 1 г  15 хв 
Протасів Яр 09.03 2 хв  09.05 1 г  20 хв 
Київ-Пас. 09.09 3 хв  09.12 1 г  26 хв 
Караваєві Дачі 09.18 10 г 1 хв  19.19 1 г  35 хв 
Київ-Волинський 09.23 1 д  1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6833 Баришівка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031