У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6833 Баришівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Баришівка - Київ номер 6833 відправляється зі станції Баришівка о 07.04 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 08.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6833 Баришівка - Київ пролягає по таким станціям як Новотроянда, Травнева, Чубинське, Ім. Георгія Кірпи, ДВРЗ, Дарниця, Видубичі, Протасів Яр, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баришівка 07.04
Селичівка 07.07 1 хв  07.08 3 хв 
Новотроянда 07.12 1 хв  07.13 8 хв 
Кучакове 07.19 1 хв  07.20 15 хв 
Травнева 07.24 1 хв  07.25 20 хв 
Бориспіль 07.32 1 хв  07.33 28 хв 
Чубинське 07.41 1 хв  07.42 37 хв 
Мала Олександрівка 07.45 1 хв  07.46 41 хв 
Ім. Георгія Кірпи 07.49 1 хв  07.50 45 хв 
Лісництво 07.52 1 хв  07.53 48 хв 
ДВРЗ 07.59 1 хв  08.00 55 хв 
Депо Дарниця 08.02 2 хв  08.04 58 хв 
Дарниця 08.08 6 хв  08.14 1 г  4 хв 
Лівий Берег 08.19 1 хв  08.20 1 г  15 хв 
Видубичі 08.25 2 хв  08.27 1 г  21 хв 
Київ-Деміївський 08.30 1 хв  08.31 1 г  26 хв 
Протасів Яр 08.35 2 хв  08.37 1 г  31 хв 
Київ-Пас. 08.41 3 хв  08.44 1 г  37 хв 
Караваєві Дачі 08.50 1 хв  08.51 1 г  46 хв 
Київ-Волинський 08.55 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6833 Баришівка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930