У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6833 Баришівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Баришівка - Київ номер 6833 відправляється зі станції Баришівка о 07.04 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 08.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6833 Баришівка - Київ пролягає по таким станціям як Новотроянда, Травнева, Чубинське, Ім. Георгія Кірпи, ДВРЗ, Дарниця, Видубичі, Протасів Яр, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баришівка 07.04
Селичівка 07.07 1 хв  07.08 3 хв 
Новотроянда 07.12 1 хв  07.13 8 хв 
Кучакове 07.19 1 хв  07.20 15 хв 
Травнева 07.24 1 хв  07.25 20 хв 
Бориспіль 07.32 1 хв  07.33 28 хв 
Чубинське 07.41 1 хв  07.42 37 хв 
Мала Олександрівка 07.45 1 хв  07.46 41 хв 
Ім. Георгія Кірпи 07.49 1 хв  07.50 45 хв 
Лісництво 07.52 1 хв  07.53 48 хв 
ДВРЗ 07.59 1 хв  08.00 55 хв 
Депо Дарниця 08.02 2 хв  08.04 58 хв 
Дарниця 08.08 6 хв  08.14 1 г  4 хв 
Лівий Берег 08.19 1 хв  08.20 1 г  15 хв 
Видубичі 08.25 2 хв  08.27 1 г  21 хв 
Київ-Деміївський 08.29 1 хв  08.30 1 г  25 хв 
Протасів Яр 08.34 1 хв  08.34 1 г  30 хв 
Київ-Пас. 08.39 3 хв  08.42 1 г  35 хв 
Караваєві Дачі 08.48 1 хв  08.49 1 г  44 хв 
Київ-Волинський 08.54 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6833 Баришівка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728